استیم بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ خود را اعلام کرد

منبع: گیم فا

17

1398/10/6

15:50


استیم بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ خود را اعلام کرد

استیم (Steam) جداول بهترین‌های ۲۰۱۹ خود را منتشر کرده است که شامل بهترین فروش‌ها، عرضه‌های جدید، عناوین واقعیت مجازی و عناوین دسترسی اولیه است، به همراه بازی‌هایی که بیش‌ترین تعداد بازی‌باز ثابت را دارند. این لیست‌ها که هر یک در دسته‌های برنز، نقره، طلا و پلاتینیوم دسته‌بندی شده‌اند، هم سورپرایزهای غافلگیر کننده‌ای دارند و هم بازی‌هایی را که انتظار حضورشان را داریم، در بر می‌گیرند.

CS:GO و Dota 2 عناوین رایگانی هستند که در کمال تعجب در دسته‌ی پلاتینیوم پرفروش‌ترین بازی‌ها قرار دارند. عنوان Destiny 2 هم که چند ماهی بیش‌تر از عرضه‌اش نمی‌گذرد، در لیست پرفروش‌ترین‌ها قرار گرفته است.

غول استراتژی امسال، Total War: Three Kingdoms هم با قرار داشتن در بالاترین دسته‌ی لیست‌های پرفروش‌ترین‌ها، بهترین عرضه‌های جدید و عناوین بیش‌تر بازی شده سال موفقی را پشت سر گذاشته است. Sekiro: Shadows Die Twice هم همان طور که انتظار می‌رفت عملکرد مشابهی داشته است.

بعضی ممکن است از دیدن عنوان Halo: Master Chief Collection در بالاترین بخش عناوین بیش‌تر بازی شده تعجب کنند، اما ظاهرا عرضه‌ی این بازی در اکس‌باکس گیم پس هم نتوانسته است طرفداران را مجاب کند از فروشگاه مورد علاقه‌ی خود جدا شوند.

عناوین محبوبی هم در دسته‌ی دسترسی اولیه امسال قرار داشتند که از بین آن‌ها Oxygen Not Included, Astroneer, Slay the Spire و Space Engineers راه خود را به دسترسی کامل باز کردند.

بخش واقعیت مجازی باز هم چشم‌گیر نبود و غیر از عنوان Beat Saber، بقیه‌ی عناوین دسته‌ی بالای این لیست، توجه چندانی به خود جلب نکرده بودند.

شما می‌توانید لیست‌های مختلف استیم را از این نشانی در وب‌سایت استیم مشاهده بفرمایید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو