برندان راجرز پس از شکست لسترسیتی مقابل لیورپول: لیورپول به معنای واقعی کلمه فوق العاده بود؛ آن ها اکنون به یک برنده تبدیل شده اند

منبع: طرفداری

18

1398/10/6

15:51


برندان راجرز پس از شکست لسترسیتی مقابل لیورپول: لیورپول به معنای واقعی کلمه فوق العاده بود؛ آن ها اکنون به یک برنده تبدیل شده اند

راجرز به تمجید از شاگردان کلوپ پرداخته است.

طرفداری- در جدال تیم های اول و دوم لیگ برتر انگلیس، این لیورپول بود که با نمایشی تماشایی 0-4 مقابل لسترسیتی به پیروزی رسید.

به گزارش Liverpool Echo، برندان راجرز، سرمربی لسترسیتی پس از شکست سنگین تیمش گفت:

آن ها فوق العاده ای هستند. اعتماد به نفس آن ها بالا است و اکنون به یک برنده تبدیل شده اند. آن ها در 18 ماه گذشته بازی های کمی را واگذار کردند. آن ها تجربه کافی دارند و این کیفیت را در اختیار دارند تا متمرکز بمانند و بازی ها را نبازند.

راجرز در ادامه افزود:

هنوز بازی های زیادی باقی مانده است اما در 2 بازی گذشته ما مقابل بهترین تیم های لیگ قرار گرفتیم. دو بازی گذشته محک خوبی برای ما بود. ما در رقابت قهرمانی قرار داریم اما شما کیفیت رقبا را مشاهده کردید. لیورپول به معنای واقعی کلمه فوق العاده بود. ما می توانستیم بهتر باشیم.

راجرز درباره صحنه پنالتی لیورپول گفت:

بعد از 0-1 ما هنوز در بازی قرار داشتیم و آن خطای هند نقطه عطف بازی بود. توپ به طور واضح به دست سویونجو برخورد کرد و پنالتی بود. این موضوع برای ما ناامید کننده بود زیرا ما کمی روی لیورپول فشار آورده بودیم.

سرمربی لستر افزود:

بعد از آن لحظه، سرعت و کیفیت آن ها بر ما چیره شد. بازیکنان جوان من تا آن لحظه عالی بودند. این بازی ها درس خوبی برای ما است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو