درخشان مهر: امیدوارم طلسم نرفتن به المپیک بشکند؛ تلاش می کنم خود را به کادرفنی ثابت کنم

منبع: طرفداری

9

1398/10/6

16:01


درخشان مهر: امیدوارم طلسم نرفتن به المپیک بشکند؛ تلاش می کنم خود را به کادرفنی ثابت کنم

درخشان مهر امیدوار است تا طلسم نرفتن به المپیک توسط شاگردان استیلی شکسته شود.

طرفداری- مهران درخشان‌مهر، مدافع تیم فوتبال امید که در اردوی قطر حضور دارد امیدوار است شایسته‌ترین نفرات وارد فهرست نهایی مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا و انتخابی المپیک شوند.

مدافع تیم فوتبال امید در این خصوص گفت:

خوشبختانه اردوی قطر در بهترین شرایط ممکن برای تیم برگزار شده است. علاوه بر تمرینات بسیار خوب و شاداب زمین چمن و امکانات هم از هر نظر عالی بوده و بچه‌ها در این موقعیت تلاش می‌کنند با تمام توان خودشان را به کادر فنی ثابت کنند.

درخشان‌مهر همچنین اظهار داشت:

می‌دانیم روزهای پایانی و سرنوشت‌ساز اردو رسیده و آرزوی همه ما این است بهترین و شایسته‌ترین‌ها انتخاب شوند. امیدواریم هر کس که واقعاً لایق این پیراهن است به حق خودش برسد و در نهایت تیم شایسته و قدرتمندی راهی مسابقات شود که بتواند این طلسم را بشکند که قطعاً همینطور هم خواهد شد. آقای استیلی و سایر اعضای کادر عملکرد بچه‌ها را با دقت زیر نظر دارند و تلاش کردند در این مدت نقاط ضعف بچه‌ها برطرف شود. امیدوارم ما هم بتوانیم خواسته‌های کادر فنی را در زمین اجرا کنیم.

به نقل از تسنیم، درخشان‌مهر گفت:

آخرین بازی مقابل قطر برگزار می‌شود و همه بچه‌ها انگیزه زیادی دارند. امیدواریم در این بازی هم نمایش خوبی داشته باشیم و در نهایت با آمادگی کامل وارد بازی‌ها شویم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو