سولسشر: شاهد یک شباهت دیگر بین رشفورد و رونالدو بودیم؛ باید مارسیال را بهتر تغذیه کنیم

منبع: طرفداری

15

1398/10/6

16:08


سولسشر: شاهد یک شباهت دیگر بین رشفورد و رونالدو بودیم؛ باید مارسیال را بهتر تغذیه کنیم

سولسشر به مقایسه مارکوس رشفورد و کریستیانو رونالدو پرداخته است.

طرفداری-  به گزارش گل، رشفورد یازدهمین گل خود را در این فصل لیگ جزیره به ثمر رساند. این بهترین فرم او در تمامی دوران بازی اش در لیگ جزیره بوده است. سولسشر بعد از به ثمر رسانده گل سوم یونایتد با ضربه سر فوق العاده رشفورد، این بازیکن 22 ساله را با فوق ستاره اسبق یونایتد یعنی کریستیانو رونالدو مقایسه می کند:

او یک بازیکن فیزیکی است. او مراقب خودش است و در سالن ورزش به سختی کار می کند. هنگامی که شما چنین پرشی را از او مشاهده کردید، این فقط در مورد داشتن شجاعت توسط او و بلند شدن برای رسیدن به آن نقطه است. من پسری را به یاد می آورم (کریستیانو رونالدو) که هنگامی که با او بازی می کردم و وقتی که او نزدیک دروازه بود، به خوبی از ضربات سر خود برای رسیدن به گل استفاده می کرد و ما اغلب این دو را با یکدیگر مقایسه می کنیم. بنابراین، این یک نشانه دیگری از طرف مارکوس است که کریستیانو در هنگام داشتن سن او از آن استفاده می کرد.

آنتونی مارسیال در این بازی موفق به ثبت بریس شد و میسون گرینوود نیز در این بازی موفق به گلزنی شد. مارسیال ششمین گل خود را در این فصل لیگ برتر به ثمر رساند و سولسشر تاکید می کند که نیاز دارد تا بهتر از این مهاجم فرانسوی استفاده شود:

نکته اصلی این است که ما باید توپ را به او برسانیم. او کسی نیست که در تمام مدت بازی در تمامی نقاط در حال دوندگی باشد. ما باید توپ را به او بدهیم و او را تغذیه کنیم. من فکر می کنم که بازیکنان ما نیز بارها این را گفته اند. ما نیاز داریم تا آنتونی را بیشتر تغذیه کنیم و بیشتر رو به جلو بازی کنیم و سعی کنیم که بیشتر توپ را به بازیکنان خط حمله خود برسانیم. به طور ویژه برای آنتونی مهم است که در طول بازی توپ را دریافت و لمس کند. گل اول او در این دیدار درست به مانند همان گلی بود که در بازی با منچسترسیتی به ثمر رساند یعنی توپ را درانتهای زمین دریافت کرد و با پای چپ خود اقدام به شوت زنی کرد. او می توانست در این بازی هتریک کند.

منچستریونایتد اکنون در جایگاه هفتم جدول قرار دارد و 4 امتیاز با چلسی رده چهارمی فاصله دارد. روز شنبه شاهد آخرین بازی یونایتد در سال 2019 میلادی با تیم برنلی هستیم. شیاطین سرخ در ماه ژانویه بازی های سخت و حیاتی را پیش روی خود دارند. در لیگ جزیره آن ها باید با لیورپول و آرسنال در خاج از خانه بازی کنند و در جام حذفی نیست باید به مصاف وولورهمپتون در خارج از خانه بروند. آن ها همچنین در این ماه در مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه در بازی رفت و در ورزشگاه اودترافورد میزبان منچسترسیتی هستند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو