محل دقیق سقوط جنگنده ارتش مشخص شد

منبع: نمناک

17

1398/10/6

16:13


محل دقیق سقوط هواپیمای جنگنده میگ 29 ارتش مشخص شد.

سقوط هواپیمای جنگی در اردبیل

تسنیم: معاون سیاسی و امنینی استاندار اردبیل گفت:در حال حاضر گروه هایی از کوهنوردان و هلال احمر در محل سقوط جنگنده حضور دارند و تلاش همه جانبه ای برای مشخص شدن وضعیت خلبان وجود دارد و احتمالا تا آخر وقت امروز وضعیت خلبان مشخص شود.

بهروز ندایی اظهار داشت:در حال حاضر امکان حضور هلی کوپتر به دلیل وزش باد شدید و کولاک در محل سقوط جنگنده وجود ندارد و کوهنوردان و نیروهای هلال احمر و ارتش با تجهیزات کامل در محل حضور دارند. 

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل تصریح کرد:بعد از سقوط هواپیمای جنگنده بلافاصله جلسه شورای بحران به مدیریت معاون سیاسی استاندار اردبیل تشکیل و نیروها و گروه های مختلف از هلال احمر، ارتش و مدیریت بحران به محل اعزام شدند و به دلیل وزش باد شدید و کولاک در روز اول امکان فرود و حضور هلی کوپتر در محل وجود نداشت. 

ندایی افزود:در روز دوم نیز سرعت باد بیش از 90 کیلومتر بود و هلی کوپتر توان بالا رفتن به محل را نداشت و گروه هلال احمر و کوهنوردی و ارتش با تجهیزات کامل محل حادثه و سقوط را شناسایی کردند. 

وی اظهار کرد:از صبح امروز نیز کوهنوردان و نیروهای هلال احمر و ارتش در محل حادثه حضور یافته و در تلاش هستند هرچه سریعتر وضعیت خلبان هواپیما را مشخص کنند که احتمالا تا آخر وقت امروز وضعیت خلبان مشخص می شود. 

معاون سیاسی و امنیتی استاندار تصریح کرد:مدیریت بحران استان وضعیت اعزام و اکیب و گروه ها و تجهیزات را بر عهده داشته است و وضعیت هواپیما نیز از طریق ارتش اعلام می شود.

انتهای پیام/م

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو