روش جالب بازیگر نقش اسپایدرمن برای غذا خوردن در پشت صحنه!

منبع: سیمرغ

25

1398/10/6

16:15


روش جالب بازیگر نقش اسپایدرمن برای غذا خوردن در پشت صحنه!

تام هالند بازیگر نقش اسپایدرمن در اینستاگرام عکسی از خودش در حال نوشیدن در پشت صحنه فیلم منتشر کرد. و از سختی های غذا خوردن با آن لباس مخصوص گفت

 تام هالند بازیگر اسپایدرمن با لباس های مخصوصش چگونه غذا می خورد؟

لباس های ویژه اسپایدرمن واقعا ایده جدیدی در طراحی لباس سینمایی بود، اما در واقعیت اینگونه لباس ها فشار و درد زیادی را برای بازیگر به همراه دارند.

از وقتی فیلم های ابرقهرمانی روی بورس آمد، بازیگران هنگام پوشیدن لباس و بازی کردن روی صحنه با سختی های زیادی مواجه می شدند، اما این سختی ها فقط در پشت صحنه دیده می شد.

بازیگر نقش مرد عنکبوتی در مورد سختی های این لباس ها صحبت کرد: حداقل می توانیم بگوییم این لباس اختراع جالبی بود.
اما در اصل چشمان من پشت ماسک بود، پاهایم را نمی توانستم زیاد تکان بدهم. قسمت دهان نیز پوشیده بود و فقط از طریق لوله ای که از قسمت چشم وارد می شد و به دهانم می رسید می توانستم مایعات بنوشم.

این لباس ویژه را تونی استارک برای شخصیت اسپایدر من  تام هالند طراحی کرده بود؛ او با این لباس با روشی ملال اور سر صحنه فقط می توانست آب بنوشد!

بازیگر نقش اسپایدرمن در اینستاگرام عکسی از خودش در حال نوشیدن در پشت صحنه فیلم منتشر کرد.

 اسپایدرمن,مرد عنکبوتی,تام هالند,لباس مرد عنکبوتی,لباس اسپایدرمن


روش غذا خوردن بازیگر نقش اسپایدرمن


فیلم سینمایی انتقام جویان: جنگ ابدیت (Avengers: Infinity War) سومین حضور تام هالند در نقش مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول است و حالا تام هالند فقط دو سال پس از فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی (Captain American: Civil War) با رکورد توبی مگوایر در به تصویر کشیدن این شخصیت برابری می‌کند.

توبی مگوایر در ابتدا در سال ۲۰۰۲ و فیلم مرد عنکبوتی (Spider-Man) به کارگردانی سم ریمی نقش این شخصیت را ایفا کرد و پس از آن با مرد عنکبوتی ۲ (Spider-Man 2) در سال ۲۰۰۴ و مرد عنکبوتی ۳ (Spider-Man 3) در سال ۲۰۰۷ این کار را تکرار کرد. با این حال سن تام هالند و قرارداد حداقل ۶ فیلمی‌اش این موضوع را تضمین می‌کند که این بازیگر ۲۱ ساله بریتانیایی تا سال‌ها در نقش مرد عنکبوتی حضور پیدا خواهد کرد.

 اسپایدرمن,مرد عنکبوتی,تام هالند,لباس مرد عنکبوتی,لباس اسپایدرمن


تام هالند بازیگر نقش اسپایدرمن

هالند از حالا رکورد اندرو گارفیلد را که در مرد عنکبوتی شگفت انگیز (The Amazing Spider-Man) و مرد عنکبوتی شگفت انگیز ۲ (The Amazing Spider-Man 2) این نقش را ایفا کرد شکسته است. سری مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز با وجود استقبال مثبتی که از آن شد، پس از فقط دو فیلم ریبوت شد و برنامه‌های سونی برای دنباله‌های آن و فیلم سینمایی ۶ خبیث را به هم زد.
تام هالند دوم جولای با Spider-Man: Far From Home به روی صحنه می آید.

 

بیشتر بدانید : بازیگر نقش اسپایدرمن برای پیچاندن فیلم دماغش را شکست

بیشتر بدانید : شیطنت مرد عنکبوتی در خیابان های نیویورک + تصاویر

بیشتر بدانید : بازیگران فیلم «مرد عنکبوتی» قبل از معروف شدن! +عکس

بیشتر بدانید : مرد عنکبوتی شگفت انگیز2 را با مرد عنکبوتی اشتباه نگیرید


تهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو