تجدید دیدار مثلث مخوف بارسلونا در اروگوئه (عکس)

منبع: ورزش 3

17

1398/10/6

16:47


سوارز، مسی و نیمار(مثلث MSN) که سه سال در بارسلونا لرزه بر تن هر حریفی می انداخت، روز گذشته در اروگوئه با یکدیگر دیدار کردند.

به گزارش"ورزش سه"، مراسم ازدواج مجدد لوئیس سوارز و سوفیا بالبی در "پونتا دل استه" واقع در 130 کیلومتری مونته ویدئو پایتخت اروگوئه بهانه ای شد تا مسی، سوارز و نیمار بار دیگر گرد هم جمع شوند. مثلث مخوفی که بین سال های 2014 تا 2017 بارسلونا را صاحب مخوف ترین خط تهاجمی فوتبال دنیا کرده بود. مثلثی که با جدایی نیمار در تابستان 2017 از هم پاشیده شد.

پیوستن نیمار به پی اس جی نیز سبب نشد تا دوستی و صمیمیت این سه بازیکن از بین برود و روز گذشته نیمار نیز یکی از مدعوین به مراسم ویژه لوئیس سوارز بود. نیمار چهارشنبه شب همراه با 5 تن از دوستانش با پروازی اختصاصی از ریو راهی اروگوئه شد و روز گذشته در مراسم سوارز حاضر بود. لیونل مسی نیز همراه همسر و فرزند بزرگش تیاگو از روساریو زادگاهش خود را به پونتا دلی استه رساند تا در مراسم دوست صمیمی اش حضور پیدا کند.

شایعات زیادی در مورد بازگشت نیمار به بارسا در تابستان آینده شنیده می شود و با تجدید دیدار این سه در اروگوئه، قطعا شدت نیز خواهد گرفت.. فوق ستاره برزیلی تابستان 2019 تا یک قدمی بارسا هم پیش رفت ولی انتقال او نهایی نشد و باید دید سال آینده شرایط چگونه خواهد بود.

 

 

تجدید دیدار مثلث مخوف بارسلونا در اروگوئه (عکس)

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو