گواردیولا: سرخیو آگوئرو غیر قابل جایگزین است؛ مهم ترین لحظه تاریخ باشگاه منچسترسیتی توسط او رقم خورده است

منبع: طرفداری

13

1398/10/6

16:56


گواردیولا: سرخیو آگوئرو غیر قابل جایگزین است؛ مهم ترین لحظه تاریخ باشگاه منچسترسیتی توسط او رقم خورده است

پپ گواردیولا از تاثیر سرخیو آگوئرو بر تیمش می گوید.

طرفداری- سرخیو آگوئرو برخی از بهترین لحظات تاریخ منچسترسیتی را رقم زده است و به همین دلیل گواردیولا از نقش او در تاریخ سیتیزن ها می گوید.

به گزارش Goal، پپ گواردیولا درباره سرخیو آگوئرو و نقش آن گفت:

سرخیو آگوئرو غیر قابل جایگزین است؛. ما یک مهاجم فوق العاده دیگر نیز داریم و شاید یکی دیگر زمان رفتن آگوئرو به تیم بیاید، اما آگوئرو غیر قابل جایگزین است. مهم ترین لحظه تاریخ این باشگاه، حتی مهم تر از قهرمانی منچسترسیتی در لیگ قهرمانان که شاید روزی رخ دهد، گل سرخیو آگوئرو مقابل کوئینز پارک رنجرز است. آن لحظه بزرگتر از 4 قهرمانی در یک فصل یا هر چیز دیگری است و او مرد آن لحظه بود.

پپ در ادامه درباره مهاجم تیمش گفت:

دیر یا زود این اتفاق می افتد، او تصمیم می گیرد که از این باشگاه برود. مطمئنم که در آن صورت باشگاه تمام تلاشش را خواهد کرد تا جانشینی برای او پیدا کند اما یقینا این کار آسان نخواهد بود.

گواردیولا درباره رفتار آگوئرو بیان کرد:

تا به حال ستاره ای به بزرگی او ندیده ام که آن قدر فروتن باشد. او آدم شوخی است و کار کردن با او لذت بخش است و تصمیم های من که برخی مواقع برای او جواب نمی دهد را می پذیرد.

سرمربی منچسترسیتی در آخر بیان داشت:

من با ستاره های بزرگ دیگری کار کردم که فکر می کردند از آگوئرو بهتر هستند، اما آن ها نبودند و کار با آن ها بسیار دشوار بود. سخت به توان فردی با شرایط و شخصیت او پیدا کرد. او در دوران حرفه ای اش کارهای زیادی انجام داده است و در آن فروتن بوده است و تمام خواسته ها را به طور کامل می پذیرد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو