بازیکنان پرسپولیس کالدرون را فالو می‌کنند؟

منبع: ورزش 3

13

1398/10/6

16:57


سرمربی آرژانتینی امروز در شرایطی تیمش را مهیای دیدار با نساجی خواهد کرد که امیدوار است با پیروزی در این جدال شانس دستیابی به صدرنشینی در پایان تعطیلات را کسب کند.

بازیکنان پرسپولیس کالدرون را فالو می‌کنند؟

به گزارش "ورزش سه"، گابریل کالدرون هفته پرماجرایی را در تهران پشت سر گذاشت. پیروزی برابر پارس جنوبی و بازگشت به تهران و بلافاصله حضور در برنامه یلدایی علی ضیا با اظهاراتی عجیب از سوی او همراه شد. گلایه‌های کالدرون در خصوص مسائل مربوط به مشکلات مالی و بلیت حضور در بوینس آیرس در تعطیلات با هزینه شخصی از جمله این مسائل بود که خیلی زود با برپایی جلسه‌ای از سوی باشگاه همراه شد.


در شرایطی که در پایان جلسه، مدیرعامل و روابط عمومی پرسپولیس از حل مشکلات صحبت کرده بودند، ناگهان کالدرون در صفحه شخصی خود گلایه دیگری را مطرح کرد و از ناراحتی خود از مدیران تیم خبر داد.


با این حال انتظار می‌رفت محمدحسن انصاریفرد که تمام اختیارات را از هیات مدیره برای تصمیم گیری مالی و اسپانسری در اختیار گرفته به حل مشکلات بپردازد، کالدرون در نشست خبری پیش از دیدار با نساجی نیز با صحبت‌های تند خود خبر از آشوب دیگری داد. او با کلید واژه دروغ روبروی مدیران پرسپولیس قرار گرفت و اینکه این تصور برایش شکل گرفته که عده‌ای از داخل باشگاه نمی‌خواهند او با آرامش کارش را دنبال کند و به موفقیت دست یابد.


سه جبهه گیری تند طی یک هفته از سوی کالدرون و این مساله که او نگران آینده کاری‌اش در پرسپولیس است، بازی امروز پرسپولیس مقابل نساجی را با اهمیت زیادی همراه می‌کند؛ آیا بازیکنان تیم نیز با توجه به ادعای کالدرون که از رابطه مناسبش با آنها در رختکن خبر می‌دهد، در بازی امروز به بهترین شکل برای دستیابی به پیروزی و تداوم موفقیت تلاش خواهند داشت و فلسفه او را دنبال خواهند کرد؟


کالدرون بدون نگرانی خاصی از این موضوع و با هدف پیروزی و جشن تعطیلات سال نو ترکیب خود را برای این بازی انتخاب کرده و امیدوار است تا به بهترین شکل از نظر روانی مهیای حضور در نشست خبری بعد از این جدال شود. نشستی که در آن وعده داده با صحبت‌های جالبی در خصوص حضور شش ماهه‌اش در این تیم پذیرای خبرنگاران خواهد بود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو