هری مگوایر: یک بازی 90 دقیقه ای در لیگ برتر، انرژی زیادی از شما می‌گیرد ولی این شرایط برای برنلی هم وجود دارد

منبع: طرفداری

16

1398/10/6

16:58


هری مگوایر: یک بازی 90 دقیقه ای در لیگ برتر، انرژی زیادی از شما می‌گیرد ولی این شرایط برای برنلی هم وجود دارد

هری مگوایر از تلاش قرمزهای شهر منچستر برای بازگشت به روند کلین شیت ها می گوید.

طرفداری- پیروزی منچستریونایتد برابر نیوکاسل، نمایشی دلپذیر از شیاطین سرخ برای هواداران بود ولی حالا مدافع این تیم درمورد این بازی صحبت کرده است.

به گزارش گل، هری مگوایر از تلاش بازیکنان منچستریونایتد برای بازگشت به روند کلین شیت‌ها می‌گوید. منچستریونایتد بدترین شروع 33 ساله اخیر خود در لیگ برتر را این فصل تجربه کرده است. کسب 28 امتیاز پس از 19 هفته فشارها را بر روی این تیم بیش از پیش کرده است. پیروزی و نمایش زیبا قرمزها برابر نیوکاسل باعث شد تا آن‌ها با آرامش بیشتری به بازی برابر نیوکاسل فکر کنند. حالا مدافع انگلیسی در این باره به خبرنگاران می‌گوید:

می‌خواهیم دوباره کلین شیت کنیم و به سختی درحال کارکردن روی این موضوع هستیم. فرصت‌های زیادی به حریف در مسابقات نمی‌دهیم ولی این مورد یکی از چیزهایی است که می‌خواهیم رویش کار کنیم و بهتر شویم.

بازیکن ملی پوش در ادامه اضافه می‌کند:

کلید رسیدن به جمع چهار تیم بالای جدول این است که باید باهم یک عملکرد خوب داشته باشیم و پیروز شویم. بسیار مهم است که در این لیگ پیشروی کنید. ما واقعا به ثباتی نرسیدیم که سه، چهار یا پنج برد پشت سرهم داشته باشیم. این چیزی است که باید روی آن کار کنیم. تیم جوانی هستیم و درحال یادگیری هستیم و چیزهای مثبتی از بازی برابر نیوکاسل برایمان باقی ماند و حالا روی بازی شنبه متمرکز هستیم.

در پایان او اضافه می‌کند:

تیم در پیش فصل خستگی ناپذیر کار کرد و این همان چیزی است که باید باشیم. کاملا روی بازی شنبه تمرکز کرده ایم. بازی سختی است و شکی در این مورد وجود ندارد. یک بازی 90 دقیقه ای در لیگ برتر، انرژی زیادی از شما می‌گیرد ولی این شرایط برای همه تیم‌ها یکسان است. تیم‌هایی کمی هستند که فرصت یک روز استراحت بیشتر را دارند ولی برنلی شرایطی مشابه با ما دارد و باید مطمئن شویم که ذهنیت درستی برای دیدار با آن‌ها داریم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو