گواردیولا: فکر نمی‌کنم به بازیکن دیگری برای جایگزینی داوید سیلوا نیازی داشته باشیم

منبع: طرفداری

14

1398/10/6

17:31


گواردیولا: فکر نمی‌کنم به بازیکن دیگری برای جایگزینی داوید سیلوا نیازی داشته باشیم

پپ گواردیولا نسبت به جدایی داوید سیلوا در پایان فصل واکنش نشان داده است.

طرفداری- داوید سیلوا در پایان فصل از منچسترسیتی جدا می شود و پپ گواردیولا جایگزینی برای این هافبک اسپانیایی ندارد. سرمربی سیتیزن ها در پایان فصل شاهد جدایی داوید سیلوا خواهد بود و خیلی از هواداران این تیم معتقدند این هافبک اسپانیایی با 4 قهرمانی لیگ برتر، 4 قهرمانی در لیگ کاپ و 2 قهرمانی جام حذفی، بهترین بازیکن تاریخ این باشگاه است.

به گزارش Manchester Evening News، شایعات زیادی مطرح شده است که سیتی برای پر کردن جای خالی این هافبک خلاق هزینه زیادی را انجام خواهد داد اما گواردیولا می گوید در حال حاضر برنامه ای برای انتخاب جایگزین برای داوید سیلوا ندارد:

من فکر نمی کنم در این موقعیت کاری انجام دهیم. من فکر نمی کنم با بازیکن جدیدی قرارداد امضا کنیم. شاید من نظر خود را تغییر دهم، این بستگی به 6 ماه آینده دارد اما من اولویت های دیگری دارم و فکر نمی کنم بازیکن جدیدی را بخریم زیرا به اندازه کافی بازیکن با کیفیت داریم. برناردو (سیلوا) می تواند در آن پست بازی کند، فیل فودن می تواند در آن پست بازی کند. ما گوندوعان و دی بروین را هم داریم. بنابراین من فکر نمی کنم به بازیکن دیگری در آن پست نیاز داشته باشیم. این اندیشه امروز من است، در پایان فصل خواهیم دید.

این برنامه همیشه مطرح بوده است که فیل فودن بعد از خداحافظی داوید سیلوا جایگزین این هافبک شود اما پپ گواردیولا همیشه معتقد بوده است که فیل فودن باید خودش را به طور شایسته ای اثبات کند تا اینکه به عنوان یار جایگزین به میدان برود. به برناردو سیلوا نیز یک نقش مرکزی تعلق گرفته است در حالی که این بازیکن پرتغالی در بیشتر دوران حرفه ای خود در سمت راست زمین ایفای نقش کرده است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو