جزئیات سالگرد ازدواج سوارز و همسرش با حضور مسی و نیمار

منبع: سیمرغ

14

1398/10/6

17:45


جزئیات سالگرد ازدواج سوارز و همسرش با حضور مسی و نیمار

نیمار و مسی در جشن سالگرد  ازدواج سوارز شرکت کردند

چهره خندان نیمار در دیدار با یاران قدیمی در جشن عروسی سوارز

ساعاتی پیش کشور اروگوئه شاهد یک جشن و پایکوبی بزرگ بود و مراسم ازدواج لوئیس سوارز و همسرش سوفیا بالبی بعد از 10 سال زندگی مشترک برگزار شد.

برگزاری این جشن بهانه ای بود تا تعدادی از دوستان قدیمی دنیای فوتبال با هم دیدار کنند. نیمار ستاره برزیلی و سابق بارسلونا روز چهارشنبه به اروگوئه رفت و خودش را به پونتا دل استه، در فاصله 130 کیلومتری مونته ویدیو، پایتخت اروگوئه که محل برگزاری این جشن عروسی بود رساند. روز پنجشنبه لیونل مسی و خانواده اش همراه با 160 میهمان دیگر این جشن به این منطقه رفتند تا شاهد تجدید پیوند سوارز و همسرش باشند.

این جشن در هتل فاسانوی پونتا دل استه و در منطقه ای کشاورزی در اروگوئه برگزار شد و نیروهای امنیتی هتل، از حریم خصوصی جشن محافظت می کردند.

نیمار چهارشنبه شب همراه با پنج یا شش نفر از دوستانش با پروازی از ریودوژانیرو به این منطقه از اروگوئه رسید؛ آنها در هتلی در کنار دریا مستقر شدند و گویا نیمار بعد از چند ساعت استفاده از سونا و صرف شام همراه با دوستانش به رستوران شبانه رفت.


سلفی نیمار با مسی و سوارز در مراسم سالگرد ازدواج سوارز

سلفی نیمار با مسی و سوارز در مراسم سالگرد ازدواج سوارز

اما مسی که تعطیلات کریسمس را همراه با خانواده اش در روساریوی آرژانتین سپری کرده بود، بعدازظهر روز پنجشنبه همراه با اعضای خانواده وارد اروگوئه شد تا در این جشن شرکت کند.

لوئیس سوارز و سوفیا بالبی در سن و سال نوجوانی و در حدود 14 یا 15 سالگی با هم آشنا شدند. در آن زمان لوئیس سوارز تمام تلاشش را به کار گرفت تا در نهایت بتواند به عشق دوران نوجوانی اش برسد. آنها در سال 2009 با هم ازدواج کردند؛ در سال 2010 اولین فرزندشان، دلفینا به دنیا آمد و بعد از آن هم آنها صاحب دو فرزند دیگر به نامهای بنجامین و لائوتارو شدند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو