جدیدترین شرایط پیش فروش محصولات ایران‌خودرو ویژه 8 تا 10 دی 98

جدیدترین شرایط پیش فروش محصولات ایران‌خودرو ویژه 8 تا 10 دی 98


منبع: چرخان

61

1398/10/6

17:49


فروش و پیش فروش محصولات خودروسازان کشورمان این روزها شدت گرفته که دلیل اصلی ارائه این طرح‌ها، جذب نقدینگی موردنیاز برای ادامه فعالیت ایران‌خودرو و سایپا است! اما این طرح‌های فروش علیرغم استقبال خوبی که از آنها می‌شود، مشکل عدم وجود عرضه کافی در بازار را حل نمی‌کند و به همین دلیل، تاثیر چندانی در بازار ندارد. در ادامه جزئیات جدیدترین شرایط پیش فروش محصولات گروه ایران‌خودرو را مشاهده می‌کنید.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط پیش فروش محصولات خود رونمایی کرد که این طرح فروش از تنوع نسبتا خوبی برخوردار بوده و طیف خوبی از محصولات پرطرفدار این خودروساز را در بر دارد که البته خبری از محصولات گازسوز این شرکت نیست. مشتریان متقاضی خرید این محصولات می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی فروش این شرکت ثبت سفارش نمایند.

گفتنی است که گروه ایران‌خودرو در حالی از این شرایط پیش فروش رونمایی می‌کند که در بحث تحویل بسیاری از خودروهای دچار مشکل بوده و اهالی بازار می‌گویند که تا تعهدات این شرکت به روز نشود، این شرایط فروش‌ها تاثیر آن‌چنانی نخواهند داشت. البته این موضوع توسط مسئولین این خودروساز به طور کلی رد شده است.

پژو 207 صندوقدار ایران‌خودرو

گفتنی است که این شرایط پیش فروش از ساعت 11 صبح روز 8 دی ماه تا 10 دی ماه سال جاری در معرض خرید مشتریان قرار خواهد گرفت و با توجه به ظرفیت محدود تعیین شده برای هر کدام از خودروها، بدیهی است که پس از تکمیل ظرفیت ثبت نام، سایت بسته خواهد شد. از نکات مهم و تغییر یافته این طرح پیش فروش ایران‌خودرو افزایش سود مشارکت به 18 درصد است که طی یکسال اخیر به مشتریان ارائه نشده بود و حالا جذابیت نسبی نسبت به سپرده‌های بانکی پیدا کرده است.

جزئیات خودروهای عرضه شده و زمان تحویل آنها

مشتریان متقاضی خرید این محصولات باید توجه نمایند که زمان تحویل این خودروها به دی 99 موکول شده و بدیهی است که هنگام ثبت سفارش باید توجه ویژه به این موضوع وجود داشته باشد. همچنین تغییراتی در رنگ و نوع خودروها اعمال شده است.

ایران‌خودرو

جزئیات مربوط به سود مشارکت و سود انصراف تعلق یافته به خودروها

بدیهی است که خودروهای عرضه شده در این شرایط فروش صرفا با رنگ‌های طرح شده قابل سفارش خواهند بود و همچنین کلیه پیش پرداخت‌ها بایستی از طریق کارت‌های بانکی و درگاه شتاب سایت انجام گیرد. همچنین به کلیه پرداختی‌های مشتریان سود مشارکت تعلق خواهد گرفت که بر اساس نوع خودرو متفاوت بوده و جزئیات آن را در ادامه مشاهده می‌کنید.

قابل ذکر است که این شرکت در حالی اقدام به عرضه شرایط پیش فروش می‌نماید که در موضوع فروش فوری به شدت کند عمل کرده و نسبت به رقیب دیرینه خود با اقدامات بسیار کمتری در حال عمل است. همین کمبود عرضه توسط ایران‌خودرو باعث شده تا وضعیت بازار محصولات این شرکت متلاطم شده و قیمت‌ها نسبت به قیمت کارخانه به شدت فاصله داشته باشد.

همچنین گفتنی است که طبق اعلام این خودروساز، به منظور ایجاد تعادل در ثبت نام مشتریان، ظرفیت مشخصی برای هر نمایندگی تعیین شده و امکان ثبت سفارش بیشتر با انتخاب هر نمایندگی وجود ندارد. بدین ترتیب عملا کلیه مشتریان سطح کشور امکان استفاده از این طرح فروش را خواهند داشت و صرفا مشتریان چند استان خاص، از این طرح فروش استفاده نمی‌کنند.

ثبت نام و دریافت کلمه عبور در سایت فروش اینترنتی از الزامات خرید خواهد بود لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور، امکان خرید در بخش‌نامه‌های اعلامی از روز یکشنبه مورخ 8 دی 98 میسر نخواهد بود.

از دیگر نکات قابل ذکر در مورد پیش فروش های این شرکت می‌توان به مصاحبه وزیر اشاره کرد که گفته بود خودروسازان برای تامین نقدینگی لازم اقدام به پیش فروش محصولاتشان می‌کنند که این موضوع بدین معنی است که این طرح‌های پیش فروش تا پایان سال ادامه خواهد داشت و احتمالا در همین سال شاهد موعد تحویل 1400 نیز خواهیم بود.

این شرایط فروش نقد و اقساط دارای قوانینی است که برای مشاهده جزئیات این قوانین می‌توانید به این لینک مراجعه کرده و طبق جزئیات اعلامی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو