دوشنبه، زمان اعلام لیست نهایی تیم ملی والیبال

منبع: ورزش 3

16

1398/10/6

17:57


سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: روز دوشنبه ترکیب ۱۴ نفره تیم ملی برای شرکت در مسابقات انتخابی المپیک، اعلام خواهد شد.

دوشنبه، زمان اعلام لیست نهایی تیم ملی والیبال

به گزارش "ورزش سه"، آخرین اردوی تیم ملی والیبال برای حضور در انتخابی المپیک از فردا آغاز می شود؛ در حالی که هنوز کولاکوویچ تصمیم نهایی خود را جهت اعلام لیست نهایی نگرفته است.


امیر خوش‌خبر سرپرست تیم ملی والیبال ایران درباره تمرینات سه هفته گذشته تیم ملی به سایت فدراسیون گفت: بر اساس تصمیم فدراسیون والیبال، اردوهای تیم ملی زودتر از موعد مقرر شروع شد و پس از تعطیلی لیگ برتر، ۱۸ بازیکن به اردو دعوت شدند.


وی با یادآوری این که تمرینات تیم ملی بدون حضور لژیونرها در سالن فدراسیون والیبال آغاز شد، گفت: به رغم این که تعدادی از بازیکنان خسته بودند، تمرینات در اردوی آماده‌سازی خیلی خوب شروع شد و بازیکنان با توجه به اهمیت بالایی که مسابقات انتخابی المپیک دارد، با انگیزه بسیار خوبی در تمرینات شرکت کردند. رقابت خیلی خوبی بین بازیکنان در پست‌های مختلف شاهد بودیم، چون المپیک رویداد بسیار مهمی است.


سرپرست تیم ملی والیبال عنوان کرد: سعید معروف با توجه به این که لیگ چین به تعویق افتاد و پس از رقابت‌های انتخابی المپیک آغاز خواهد شد، به عنوان نخستین لژیونر به تمرینات پیوست و پوریا فیاضی نیز که قراردادش را با باشگاه بنجین لهستان فسخ کرد، به عنوان دومین لژیونر در تمرینات حاضر شد.


خوش خبر با بیان این که موسوی، عبادی‌پور و شریفی نیز وارد ایران شدند، گفت: میلاد عبادی‌پور روز چهارشنبه وارد ایران شد و سید محمد موسوی و مرتضی شریفی نیز پنجشنبه شب به کشورمان بازگشتند و این بازیکنان نیز از روز شنبه به تمرینات تیم ملی ملحق می‌شوند.


سرپرست تیم ملی والیبال در ادامه افزود: تمرینات تیم ملی در هفته پیش رو پیگیری خواهد شد و قطعاً تعدادی از بازیکنان حاضر، از ازدو خارج می‌شوند چون روز دوشنبه باید ترکیب نهایی تیم را به کنفدراسیون والیبال آسیا اعلام کنیم.


خوش‌خبر با یادآوری این که مسابقات انتخابی المپیک در قاره آسیا از ۱۷ دی ماه در چین آغاز می‌شود، گفت: تیم ملی جمعه شب (۱۳ دی) با پرواز مستقیم راهی گوانگژو می‌شود و از آنجا نیز با اتوبوس مسافت یکصد و پنجاه کیلومتری را برای رسیدن به شهر جیانگمن میزبان این رقابت‌ها، طی خواهد کرد.


وی در پایان با بیان این که تا کنون مشکل خاصی در رادوی آماده‌سازی نداشتیم و خوشبختانه مصدومی هم در اردو نداریم، گفت: متاسفانه تنها مصدومیت بازیکنان دعوت شده، امیر غفور بود که ما را بسیار آزرده خاطر کرد. غفور باید مدتی استراحت کند و به درمان مصدومیت خود بپردازد تا ان‌شاءالله پر قدرت و با آمادگی کامل به والیبال و تیم ملی برگردد.


وی ادامه داد: شهرام محمودی را سرمربی تیم ملی دعوت کرد تا جایگزین غفور شود. محمودی نیز با انگیزه فراوان و آمادگی بسیار خوبی در تمرینات شرکت می‌کند. تیم ملی به تجربه شهرام نیاز داشت و قطعاً این بازیکن کمک بسیاری به ما می‌کند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو