تردد وسایل نقلیه از کرج به چالوس ممنوع شد

منبع: عصر ایران

13

1398/10/6

19:06


تردد وسایل نقلیه از کرج به چالوس ممنوع شد

رییس پلیس راه البرز اعلام کرد : با توجه به حجم بالای ترافیک و بار برگشت مسافران، تردد وسیله نقلیه از کرج به سمت مرزن آباد دقایقی پیش ممنوع شد.

سرهنگ رضا گودرزی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: بر این اساس تردد وسایل نقلیه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع شده و تا ساعت ۲۴ امشب ادامه دارد.

همچنین تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ امروز تا تخلیه بار ترافیکی از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه می شود.

طی این مدت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج - چالوس ممنوع است ضمن آنکه ممنوعیت تردد موتورسیکلت تا پایان محدودیت ترافیکی در این جاده اعمال می‌شود.

سرهنگ گودرزی گفت: در چنین شرایطی تردد وسیله نقلیه امدادی فقط با اجازه پلیس راه صورت می گیرد.

وی درخصوص وضعیت ترافیک راه های استان البرز گفت: اکنون ترافیک در جاده کرج - چالوس و ۲ خط شمالی و جنوبی آزادراه های تهران - کرج - قزوین سنگین است.

رییس پلیس راه البرز خاطرنشان کرد که رانندگان علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، رعایت سرعت مطمئنه را مورد توجه قرار دهند.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

استان البرز یک هزار و ۴۵۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه و راه اصلی و فرعی دارد که ۱۸ درصد ترافیک جاده‌ای کشور مربوط به راه‌های این استان است.

نیمی از جاده ۱۶۰ کیلومتری کرج - چالوس در حوزه استحفاظی استان البرز قرار دارد.

روزانه به طور متوسط حدود ۲۰ هزار تردد در جاده کوهستانی کرج - چالوس انجام می‌ شود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو