سعید راد: کالدرون آدم دیکتاتور و بی ادبی است

منبع: ورزش 3

10

1398/10/6

19:38


هنرمند هوادار پرسپولیس که برای تماشای بازی این تیم به ورزشگاه آزادی رفته، صحبت هایی جنجالی و انتقادی درباره کالدرون و بازیکنان پرسپولیس عنوان کرد.

سعید راد: کالدرون آدم دیکتاتور و بی ادبی است

به گزارش "ورزش سه"، در دیدار معوقه هفته دوازدهم لیگ برتر بین تیم های پرسپولیس و نساجی که امروز در ورزشگاه آزادی برگزار می شود، سعید راد هنرمند سینما و تلویزیون که از طرفداران قدیمی و پیگیر سرخپوشان پایتخت است، برای تماشا حاضر شده است.

 

سعید راد در گفت و گو با خبرنگاران پیرامون شرایط پرسپولیس صحبت هایی مطرح کرد که عمدتا انتقادی است. او گفت: اینکه در دقیقه 95 یک گل بزند و هر بازی با همین نتیجه برنده شود، به من نمی چسبد. من انتظار دارم پرسپولیس سه گل بزند. فقط همت می خواهد. فعلا باشگاه یک مقدار کم پول است و بچه ها باید حرفه ای بودن بازیکنان سال های گذشته پرسپولیس را یاد بگیرند. همه شان خوب هستند اما هنوز من جان در تیم نمی بینم. خیلی بامزه است که کالدرون بعد از هفده بازی می گوید هنوز جا نیفتاده ام. تیم دسته دویی را در جام حذفی برده. نمی خواهم گلایه کنم اما این تیم مورد علاقه من نیست.

 

او درباره ناراحتی کالدرون از وضعیت باشگاه گفت: بیش از حد دارند به او بها می دهند. اصلا مربی درستی نیست. چه کار کرده برای ما؟ یک گل یک گل زدن همت بچه ها بوده است. او چیزی یاد نداده که شلوغش کرده و دیکتاتوری راه انداخته است. او بی تربیت است. شما کدام مربی باکلاس را دیده اید که زمین را پارو کند؟ می خواهد خودش را دل هوادار جا بدهد! بازی ها را درست کن که بعد از هفده بازی هنوز بلد نیستیم گل بزنیم. فقط می گویند فرصت بدهید. به من و شما هم فرصت بدهند، بیشتر می زنیم. پشت این خودش را قایم کرده. 4 سال است کار نکرده که همه ش زور می گوید فلان می کنم و بهمان می کنم. آدم بی تربیتی است.

 

سعید راد در ادامه گفت: ما مال نسلی هستیم که متوقعیم. ما مال نسل این آقای کریم باقری هستیم. چیزهایی یاد گرفته ایم و تربیت شده ایم. ما بازیکنی نداریم که برقصد. مگر بازیکن باید برای مردم برقصد؟ آقای پروین رقصیده؟ یعنی چه؟ یک چیزهایی رعایت نمی شود که می گویند مردم خوششان بیاید. بروید جای دیگر برقصید. بازی چطور است؟ پرسپولیس پنج شش تیم را برده که اگر نمی برد دیگر واویلا بود.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو