گزارش زنده: پرسپولیس ۱ -۰ نساجی

منبع: 90 تی وی

14

1398/10/6

19:38


بازی در نیمه اول در جریان است.

گزارش زنده: پرسپولیس ۱ -۰ نساجی

بازی در نیمه اول در جریان است.

به گزارش وب‌سایت نود، امروز از ساعت 18:30 دو تیم پرسپولیس و نساجی مازندران دیدار معوقه هفته دوازدهم را در ورزشگاه آزادی برگزار کردند.

ترکیب دو تیم به شرح زیر می باشد؛

پرسپولیس: بوژیدار رادوشوویچ ، شجاع خلیل‌زاده ، محمدحسین کنعانی‌زادگان ، محمد انصاری ، مهدی شیری ، احمد نورالهی ، محسن ربیع‌خواه ، مهدی ترابی ، بشار رسن ، وحید امیری ، علی علی‌پور

نساجی: علیرضا حقیقی ، مجتبی بیژن ، مجتبی ممشلی ، حامد شیری ، احسان قهاری ، سیدمحمد میری ، محمدعرفان معصومی ، علی‌اصغر عاشوری ، حسین زامهران ، رحمان جعفری ، محمد عباس‌زاده

دقایق حساس:

دقیقه ۴: ارسال از جناح راست نوراللهی در محوطه جریمه به حسین کنعانی‌زادگان رسید که ضربه سر این بازیکن جایی در چارچوب نداشت.

دقیقه ۷: ضربه آرام و فنی نوراللهی توسط حقیقی مهار شد.

دقیقه ۲۲: شلیک خطرناک محمد عباس زاده از پشت محوطه جریمه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۵: با پاس احمد نوراللهی می‌رفت که مهدی ترابی در موقعیت تک‌به‌تک قرار گیرد که احسان قهاری مانع از آن شد. پرسپولیسی‌ها در این صحنه اعتقاد به خطای پنالتی داشتند.

دقیقه ۲۹: علی علیپور با زدن بر سر توپ دفاع نساجی را از پیش رو برداشت تا در موقعیت مناسب برای گشودن دروازه حریف قرار گیرد که شوت این بازیکن توسط علیرضا حقیقی مهار شد.

دقیقه ۳۱: شوت خوب مهدی ترابی از پشت محوطه جریمه با واکنش عالی حقیقی به کرنر رفت.

دقیقه ۳۲: کرنر ارسالی بازیکنان پرسپولیس به احمد نوراللهی رسید که ضربه سر این بازیکن با فاصله کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۴ (گل اول پرسپولیس) روی یک حمله سریع که آغازگر آن مهدی ترابی بود توپ در گوشه چپ محوطه جریمه به علی علیپور رسید و ارسال این بازیکن با ضربه سر وحید امیری گل اول سرخپوشان را رقم زد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو