عملکرد باتری Realme X50 5G عالی است!

15

1398/10/6

19:52


تلفن همراه بعدی شرکت Realme به زودی با نام Realme X50 رونمایی خواهد شد. پوستر رسمی این دستگاه دیروز توسط کمپانی ریل می به صورت رسمی منتشر شد و امروز نیز مدیر محصولات ریل می Wang Wei Derek تصویری با هدف نشان دادن قدرت باتری X50 را در شبکه Weibo منتشر کرده است.

عملکرد باتری Realme X50 5G عالی است!

همانطور که می‌دانید ریل می اکس 50 قرار است تا با پردازنده اسنپدراگون 765G وارد بازار شود. این پردازنده که به تازگی رونمایی شده است با پشتیبانی از باند مخابراتی 5G، راه میانرده‌ها را به دنیای 5G باز کرده است. همچنین به غیر از این مورد این پردازنده از نظر مصرف باتری به دلیل معماری ساخت 7 نانومتری و بهینه‌سازی‌هایی که کوالکام روی آن انجام داده است بسیار عملکرد خوبی دارد و همچنین بهینه سازی‌های ریل می به صورت نرم افزاری نیز می‌تواند باعث مصرف بهتر باتری دستگاه شود.

X50

Wang Wei Derek، مسئول بخش محصولات ریل می به تازگی تصویری از مصرف یک روز کامل خود از دستگاه X50 را منتشر کرده است که نشان از عملکرد عالی باتری ریل می X50 دارد. به ادعای این شخص بعد از استفاده یک روز کامل از دستگاه، 62 درصد از باتری دستگاه باقی مانده است که اگر اینطور باشد باید شاهد یک پرچمدار جدید در زمینه باتری‌های موبایلی باشیم. البته مشخص نیست که مصرف این شخص به چه صورت بوده است و چه فعالیت‌هایی با دستگاه انجام داده است. همچنین احتمال اینکه این عکس تنها یک حرکت تبلیغاتی باشد زیاد است.

تا به الان تلفن‌های ریل می عملکرد خوبی در زمینه باتری داشته‌اند و نمره باتری این دستگاه‌ها به صورت میانگین بالای 100 ساعت بوده است به همین دلیل احتمال اینکه X50 نیز به همین صورت باشد زیاد است. همچنین پردازنده بهینه کمک زیادی به باتری این دستگاه خواهد کرد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو