کوبو: زیدان ازم خواست تا در رئال مادرید بمانم اما برای به دست آوردن دقایق بازی بیشتر راهی مایورکا شدم

منبع: طرفداری

14

1398/10/6

19:59


کوبو: زیدان ازم خواست تا در رئال مادرید بمانم اما برای به دست آوردن دقایق بازی بیشتر راهی مایورکا شدم

بازیکن ژاپنی رئال مادرید از اضطرابی که پیش از اولین تمرین به همراه این تیم داشته می گوید.

طرفداری- تاکه فوسا کوبو از درخواست زیدان برای ماندن وی در رئال مادرید در تابستان می‌گوید.

بازیکن ژاپنی یکی از انتقال‌های جنجالی تابستان به حساب می‌آید. کوبو از بارسلونا به رئال مادرید پیوست و پس از چند بازی در پیش فصل، به صورت قرضی راهی مایورکا شد. حالا او درباره ترک لوس بلانکوس به یک برنامه در تلوزیون ژاپن می‌گوید:

زمانی که تور آمریکای شمالی به پایان رسید، زیدان به من گفت که می‌خواهد در این فصل در رئال مادرید بمانم. ولی با زیدان صحبت کردم و از او درخواست کردم که اگر شانسی برای اینکه بتوانم مدت زمان بیشتری بازی کنم وجود دارد، به صورت قرضی جدا شوم.

وی در ادامه اضافه می‌کند:

روز قبل از اولین تمرینم با رئال مادرید بسیار مضطرب بودم. اینکه اعتماد به نفسم را از دست داده بودم ترسناک بود. ولی هر روز شروع به تمرین با هم تیمی‌هایم کردم و کم کم به تیم عادت کردم.

در ادامه سوالی درمورد ویژگی‌های فوتبالی و نقات قوتش شد که او این گونه پاسخ داد:

دریافت پاس بین مدافعان و دریبل زدن بازیکنان حریف نقات قوت فوتبالم است. و البته یک توانایی دیگر دارم که می‌توانم شرایط بازی را بسنجم و درست مثل یک آفتاب پرست با آن تطبیق پیدا کنم. سرعتم رو به افرایش است و می‌توانم یک در برابر یک ها را سریع تر از پیش رو بردارم. همچنین دوست دارم توپ را در اختیار داشته باشم و بازیکنی باشم که بتواند در هرنوع تاکتیک و روشی که تیم دارد، بازی کند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو