فرانک لمپارد: نمی‌توانیم 70 درصد مالکیت توپ داشته باشیم و از خلق موقعیت عاجز باشیم!

منبع: طرفداری

12

1398/10/6

20:17


فرانک لمپارد: نمی‌توانیم 70 درصد مالکیت توپ داشته باشیم و از خلق موقعیت عاجز باشیم!

فرانک لمپارد به انتقاد از بازیکنان تهاجمی خود می پردازد.

طرفداری- فرانک لمپارد بعد از شکست شب گذشته (پنجشنبه) در برابر ساوتهمپتون با نتیجه 2-0، به انتقاد از بازیکنان خط حمله خود پرداخت و معتقد است بازیکنان چلسی باید برای پیروزی در این بازی کارهای بیشتری انجام می دادند.

به گزارش ESPN، مایکل اوبافمی و ناتان ردموند با گل های خود موجب شکست یک رکورد شدند. پس از باخت شب گذشته چلسی در برابر ساوتهمپتون در ورزشگاه استمفوردبریج، برای اولین بار در 8 سال اخیر چلسی در دو بازی متوالی خانگی محتمل شکست شد. تیم چلسی در این بازی در زمینه تهاجمی ضعیف ظاهر شد و در طول 90 دقیقه تنها موفق به زدن 3 شوت در چارچوب شد و به همین دلیل فرانک لمپارد به انتقاد از بازیکنان خط حمله خود پرداخت:

من در مورد بازیکنان یاد می گیرم، به ویژه در چنین بازی هایی در مورد بازیکنان می آموزم. اگر شما بازیکنی تهاجمی هستید باید یک در برابر یک را از پیش رو بردارید، باید بتوانید در گوشه و کنار بازی کنید، باید بتوانید حرکات ترکیبی انجام دهید و خطوط دفاعی حریف را بشکنید زیرا آن ها احمق نیستند! آن ها به طور سازمان یافته ای عمل می کنند و شما نیاز به انجام کارهای بیشتری در خط حمله دارید.

وی در ادامه افزود:

شما نمی توانید 70 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشته باشید و کنترل بازی را به ویژه در نیمه اول در اختیار داشته باشید و کاری انجام ندهید، ارسال های بهتری انجام ندهید، پاس های نهایی خوبی نفرستید و در ایجاد شانس مسلم گلزنی ناکام باشید.

چلسی در روز یکشنبه هفته پیش رو میهمان آرسنال رده یازدهمی است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو