مورینیو: امیدوارم مشکل دله آلی فقط خستگی یا گرفتگی عضله باشد؛ حضور در جمع چهار تیم بالای جدول سخت است

منبع: طرفداری

20

1398/10/6

20:43


مورینیو: امیدوارم مشکل دله آلی فقط خستگی یا گرفتگی عضله باشد؛ حضور در جمع چهار تیم بالای جدول سخت است

کنفرانس خبری ژوزه مورینیو پیش از بازی برابر نورویچ برگزار شد.

طرفداری- تیم های نورویچ و تاتنهام باید در چارچوب هفته بیستم رقابت های لیگ برتر روز شنبه به مصاف یکدیگر بروند که در همین راستا می توانید کنفرانس خبری ژوزه مورینیو، سرمربی تیم تاتنهام پیش از این دیدار را مطالعه نمایید.

مصدومیت دله آلی؟ با او صحبت نکرده ام. نمی‌دانم. همین اتفاق برای موسی سیسوکو رخ داد ولی به علت گرفتگی عضله و خستگی بود. می‌خواهم باور کنم که فقط همین است ولی دله آلی در دوفصل اخیر مشکلاتی در همسترینگ خود داشته بنابراین نمی‌دانم. امیدوارم چیزی نباشد.

رسیدن به جمع چهار تیم بالایی یک جاه طلبی واقع بینانه است؟ زمانی که به اینجا آمدم، فاصله امتیازی ما با تیم دوم 12 امتیاز بود. در این صورت شما باید اختلاف 12 امتیازی را جبران کنید. چند روز پیش فاصله امتیازی ما برای رسیدن به جمع چهار تیم بالای جدول فقط سه امتیاز بود. فرصت این را داشتیم که آن را به صفر برسانیم. ولی مشکل اینجاست که اینطور نیست که ما همه بازی‌ها را برنده شویم و حریفان هم تمام مسابقات خود را ببازند. بسیار دشوار است که اختلاف 6، 7، 9 یا 12 امتیازی را جبران کنید. بسیار سخت است که فاصله 12 امتیازی را جبران کنید. درحال حاضر فاصله ما با تیم چهارم سه امتیاز است. اگر فصل بعد را شروع کنیم (امتیاز همه تیم ها در ابتدا یکسان باشد)، داستان متفاوتی خواهد بود. حالا این کار سخت است. بازیکنان این سختی را حس می‌کنند. آسان نیست ولی برای آن تلاش خواهیم کرد.

اندومبله؟ فکر می‌کنم او صادق بوده چرا که بازیکنان دوست دارند بازی کنند. او وقتی گفت اعتماد به نفس ندارم و در بهترین شرایط خود به سر نمی‌برم، صادق بوده است. امروز اما ما راه حل هایی داریم. اریک دایر، هری وینکس و اولیور اسکیپ را داریم که یک پسر فوق العاده است که درحال جنگیدن برای پیشرفت کردن و پیدا کردن جایگاهش در تیم است. در بازی برابر برایتون راه حل‌های بیشتری داشتیم و در بازی برابر نورویچ این تعداد کمتر خواهد بود ولی باید ببینیم چه رخ می‌دهد. امیدوارم فردا بعد از تمرین بتواند بازگردد و به‌من بگوید که آماده کمک به تیم است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو