پرسپولیس ۱ -۰ نساجی: آغاز تعطیلات زمستانی با هفتمین پیروزی پیاپی/ پرسپولیس منتظر هدیه اسکوچیچ

منبع: 90 تی وی

8

1398/10/6

20:58


پرسپولیس با پیروزی یک بر صفر برابر نساجی نیم فصل اول را به پایان رساند.

پرسپولیس ۱ -۰ نساجی: آغاز تعطیلات زمستانی با هفتمین پیروزی پیاپی/ پرسپولیس منتظر هدیه اسکوچیچ

پرسپولیس با پیروزی یک بر صفر برابر نساجی نیم فصل اول را به پایان رساند.

به گزارش وب‌سایت نود، امروز از ساعت 18:30 دو تیم پرسپولیس و نساجی مازندران دیدار معوقه هفته دوازدهم را در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند.

پرسپولیس این بازی را تهاجمی آغاز کرد و در نیمه اول با پاس علی علیپور و ضربه سر وحید امیری به گل برتری دست یافت.

ترکیب دو تیم به شرح زیر می باشد؛

پرسپولیس: بوژیدار رادوشوویچ ، شجاع خلیل‌زاده ، محمدحسین کنعانی‌زادگان ، محمد انصاری ، مهدی شیری ، احمد نورالهی ، محسن ربیع‌خواه ، مهدی ترابی (دقیقه ۷۷- سیامک نعمتی) ، بشار رسن (دقیقه ۸۴- جلال حسینی) ، وحید امیری ، علی علی‌پور( دقیقه ۸۸- فرشاد احمدزاده)

نساجی: علیرضا حقیقی ، مجتبی بیژن ، مجتبی ممشلی ، حامد شیری ، احسان قهاری ، سیدمحمد میری ، محمدعرفان معصومی ، علی‌اصغر عاشوری ، حسین زامهران (دقیقه ۸۱- محمد جلالی) ، رحمان جعفری (دقیقه ۸۷- محمد قاضی) ، محمد عباس‌زاده (دقیقه ۵۶- محمد مهدی نظری)

کارت زرد

رحمان جعفری ، حسین زامهران، عرفان معصومی و محمد میری از نساجی

کارت قرمز

محسن ربیع خواه از پرسپولیس

دقایق حساس:

دقیقه ۴: ارسال از جناح راست نوراللهی در محوطه جریمه به حسین کنعانی‌زادگان رسید که ضربه سر این بازیکن جایی در چارچوب نداشت.

دقیقه ۷: ضربه آرام و فنی نوراللهی توسط حقیقی مهار شد.

دقیقه ۲۲: شلیک خطرناک محمد عباس زاده از پشت محوطه جریمه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۵: با پاس احمد نوراللهی می‌رفت که مهدی ترابی در موقعیت تک‌به‌تک قرار گیرد که احسان قهاری مانع از آن شد. پرسپولیسی‌ها در این صحنه اعتقاد به خطای پنالتی داشتند.

دقیقه ۲۹: علی علیپور با زدن بر سر توپ دفاع نساجی را از پیش رو برداشت تا در موقعیت مناسب برای گشودن دروازه حریف قرار گیرد که شوت این بازیکن توسط علیرضا حقیقی مهار شد.

دقیقه ۳۱: شوت خوب مهدی ترابی از پشت محوطه جریمه با واکنش عالی حقیقی به کرنر رفت.

دقیقه ۳۲: کرنر ارسالی بازیکنان پرسپولیس به احمد نوراللهی رسید که ضربه سر این بازیکن با فاصله کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۴ (گل اول پرسپولیس) روی یک حمله سریع که آغازگر آن مهدی ترابی بود توپ در گوشه چپ محوطه جریمه به علی علیپور رسید و ارسال این بازیکن با ضربه سر وحید امیری گل اول سرخپوشان را رقم زد.

دقیقه ۵۵: با اشتباه مدافعین پرسپولیس توپ در محوطه جریمه به محمد عباس زاده رسید که ضربه سر این بازیکن به بیرون رفت.

دقیقه ۷۴: با پاس در عمق عرفان معصومی در محوطه جریمه پرسپولیس صاحب موقعیت ایده‌آل شد که ضربه این بازیکن با واکنش عالی رادوشویچ به کرنر رفت

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو