پرسپولیس 1-0 نساجی؛ صعود سخت به صدر!

منبع: طرفداری

9

1398/10/6

20:59


پرسپولیس 1-0 نساجی؛ صعود سخت به صدر!

پرسپولیس تقریبا 40 دقیقه را دفاع کرد و در نهایت مزد دفاع جانانه خود را گرفت.

طرفداری- از سری رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، تیم های پرسپولیس تهران و نساجی مازندران در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 1-0 به سود پرسپولیس به پایان رسید.


هفته دوازدهم لیگ برتر
پرسپولیس - نساجی
جمعه 5 دی 1398 ساعت 16:30
تهران - ورزشگاه آزادی
داور: مرتضی منصوریان - محمدرضا ابوالفضلی - داریوش صابر مطلق

گل: وحید امیری


ترکیب پرسپولیس:

بوژیدار رادوشوویچ، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، محمد انصاری، مهدی شیری، احمد نورالهی، محسن ربیع‌خواه،‌ مهدی ترابی، بشار رسن، وحید امیری،‌علی علی‌پور

ترکیب نساجی:

علیرضا حقیقی،‌ مجتبی بیژن، مجتبی ممشلی، حامد شیری، احسان قهاری، سیدمحمد میری، محمدعرفان معصومی، علی‌اصغر عاشوری، حسین زامهران، رحمان جعفری، محمد عباس‌زاده


نیمه نخست این دیدار آران دنبال شد. شاگردان کالدرون در دقایق ابتدایی بازی بیشتر در فاز دفاعی بودند و توپ و میدان در اختیار نساجی بود. بازی در 15 دقیقه ابتدایی موقعیت خطرناک خاصی نداشت. نساجی توسط عباس زاده یک شوت را روانه دروازه پرسپولیس کرد که از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت. رفته رفته حملات پرسپولیس هم آغاز شد. شوت زیبای مهدی ترابی را حقیقی به زیبایی راهی کرنر کرد. در ادامه علیپور هم یک شوت را راهی دروازه نساجی کرد که توسط حقیقی دفع شد. روی یکی از کرنر های ارسالی نوراللهی می توانست دروازه نساجی را باز کند که ضربه این بازیکن از کنار دروازه نساجی به بیرون رفت. روی ک حرکت تیمی زیبا، در گوشه محوطه جریمه توپ به علی علیپور رسید و سانتر این بازیکن را وحید امیری به زیبایی به گل نخست پرسپولیس تبدیل کرد. در ادامه این نیمه موقعیت خطرناکی نداشت و داور محسن ربیع خواه را با کارت زرد جریمه کرد.

با شروع نیمه دوم شوک بزرگی به پرسپولیس وارد شد! خطایی دیگر از محسن ربیع خواه و کارت زرد دومی که باعث شد این بازیکن از زمین مسابقه اخراج شود. پس از اخراج ربیع خواه فشار نساجی پرسپولیس را در لاک دفاعی فرو برد . تا دقیقه 70 هرچه توپ بر روی دروازه پرسپولیس آمد به خوبی توسط مدافعین این تیم دفع شد. در دقیقه 73 این دیدار، شوت پر قدرت بازیکن نساجی را رادوشوویچ به زیبایی راهی کرنر کرد تا دروازه اش همچنان بسته بماند. در دقیقه 77 این دیدار موقعیت عالی برای نساجی را شجاع خلیل زاده با تکل شجاعانه خود دفع کرد. فشار بی امان بازیکنان نساجی با مقاومت بازیکنان پرسپولیس همراه شد. باورود سید جلال حسینی و محمد قاضی در دقایق پایانی، بازی مستقیم در دستور کار نساجی قرار گرفت.

تکمیل می شود...

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو