میلان نتوانسته شروط بارسلونا برای جذب تودیبو را اجابت کند؛ خبری از توافق نیست

منبع: طرفداری

11

1398/10/6

21:04


میلان نتوانسته شروط بارسلونا برای جذب تودیبو را اجابت کند؛ خبری از توافق نیست

ارزیابی بارسا و میلان از تودیبو تفاوت چشمگیری با هم دارد.

طرفداری - انتقال ژان کلر تودیبو به میلان ظاهرا به موانعی جدی برخورد کرده است.

به گزارش موندو دپورتیوو، آینده ژان کلر تودیبو در بارسلونا کماکان مبهم است. از چند ماه پیش تا حدودی مشخص شده بود که به احتمال قوی، این مدافع میانی فرانسوی راه جدایی از نیوکمپ در پیش بگیرد تا با کسب تجربه و نشان دادن سطح لازم، روزی دوباره به بارسا برگردد. با توجه به پتانسیل قابل توجهی که تودیبو در این مدت از خود نشان داده، تیم‌های زیادی به همکاری با او علاقه مند هستند که میلان و بایر لورکوزن جدی‌ترین علاقه را نشان داده اند.

اگرچه در مقطعی در ایتالیا ادعا می‌شد کار انتقال تودیبو به میلان تقریبا تمام است، با این حال منابع موثق به موندو این گونه می‌گویند که روسونری در برآورده کردن خواسته‌های بارسا، ناکام بوده است. در واقع میلان قیمت تودیبو را حداکثر 15 میلیون یورو می‌داند در حالی که بارسا خواهان 25 میلیون یورو است و همزمان قصد دارد بند بازخریدی در قرارداد انتقال تودیبو نیز بگنجاند. میلان تاکنون هیچ یک از دو شرط را نپذیرفته است. توافقی بین دو باشگاه نیست و ظاهرا بین میلان و تودیبو هم توافق قابل توجهی حاصل نشده است.

بارسا دوست ندارد تودیبو را برای همیشه از دست بدهد چون اعتقاد دارد این بازیکن می‌تواند در آینده عصای دست آنها در خط دفاعی شود. موناکو، اورتون و ساوتهمپتون دیگر مشتریان تودیبو هستند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو