دور افتخار یا خداحافظی؟ شادی تک نفره کالدرون(عکس)

منبع: ورزش 3

10

1398/10/6

21:23


گابریل کالدرون با سوت پایان بازی رفتاری از خود بروز داد که پیش تر ندیده بودیم.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس مقابل نساجی مازندران با یک گل پیروز شد تا در ششمین دیدار پیاپی پیروز شده باشد و حالا کالدرون و تیمش تمام امتیازات 6 بازی اخیرشان را برخلاف سایر مدعیان قهرمانی کسب کرده اند.

 

در حال حاضر پرسپولیس 34 امتیازی شده و با سه امتیاز بالاتر از سپاهان پیش از بازی معوقه این تیم برابر صنعت نفت آبادان که روز آینده برگزار می شود، صدر جدول را در اختیار گرفته است.
این موضوع سبب شد تا کالدرون که طی روزهای اخیر تغییر رفتار قابل توجهی داشته و روز گذشته در کنفرانس خبری، مدیران باشگاه را متهم به دروغگویی کرد، پس از سوت پایان بازی و در شرایطی که بازیکنان در حال رفتن به رختکن بودند، دور تا دور زمین سبز آزادی را در حالی که می دوید و با دستانش بر سینه اش می کوبید، پیمود تا جواب ابراز حمایت هواداران تیمش را بدهد؛ هوادارانی که سرمربی آرژانتینی هفته به هفته بیشتر از قبل به قلب هایشان رخنه کرد و این مربی حالا می تواند در جنگ با مدیریت روی حمایت همه جانبه آنها حساب باز کند.

 


تصاویری که از دریچه دوربین امیرحسین خیرخواه ثبت شده، عکس هایی از سرمربی آرژانتینی پرسپولیس ثبت کرده که کالدرون را در حالتی که پیش تر ندیده بودیم به تصویر کشده است؛ حالا باید منتظر حرف های سرمربی پرسپولیس در کنفرانس خبری و اتفاقات روزهای آینده باشیم تا متوجه شویم که رفتار او پس از کسب هفتمین پیروزی متوالی، "دور افتخار" بوده یا دور زدنی به معنای اتمام کار او در پرسپولیس؟
سرمربی آرژانتینی در پایان بازی امروز برای سپری کردن تعطیلات سال جدید میلادی راهی کشورش خواهد شد و باید دید چه تدبیری از سوی مدیران باشگاه، برای بازگشت او به تیمی که اکنون صدرنشین شده است، انجام خواهد شد.

 

دور افتخار یا خداحافظی؟ شادی تک نفره کالدرون(عکس)

 

دور افتخار یا خداحافظی؟ شادی تک نفره کالدرون(عکس)

 

دور افتخار یا خداحافظی؟ شادی تک نفره کالدرون(عکس)

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو