تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار معوقه هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال امروز جمعه موفق شد با تک گل وحید امیری تیم نساجی را شکست بدهد.

گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس بعد از این برد در نشست خبری خود در ورزشگاه آزادی گفت: به خاطر این برد به بازیکنانم تبریک می گویم. برنامه داشتیم گل های بیشتری بزنیم ولی با اخراج ربیع خواه مواجه شدیم. به لطف بازیکنان و حمایت هواداران سه امتیاز را گرفتیم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه قرار است هافبک جدیدی را جذب کند، تصریح کرد: ترجیح می دهم بعد از بازی در این خصوص صحبت نکنم. درخواست دادیم بازیکنان جدیدی بیاوریم. مدیر باشگاه دیروز اعلام کرد با یک بازیکن خارجی به توافق رسیده است. درخواستم این بود امسال دو بازیکن داخلی بگیریم و پول بازیکن خارجی را به نفرات ایرانی بدهیم. ما پولی را دریافت نکردیم و ترجیح می دهیم پولی که قرار است برای بازیکن خارجی بدهند، به این موضوع اختصاص بدهند. امیدوارم پیش از شروع نیم فصل دوم بدهی ها و مشکلات مالی تسویه شود.

خبرنگار مهر از کالدرون سئوال کرد که قرار بوده بعد از این بازی صحبت هایی را مطرح کند. سرمربی پرسپولیس در واکنش به این موضوع گفت: همین چیزی که گفتم. روز ششم ژانویه بازیکنان جدید باید در کنار تیم باشند. کالدرون و دستیارانش 6 ماه با تمام وجودشان کار کردند بدون اینکه درخواستی داشته باشند. تمام مشکلات را پشت سر گذاشتیم. مربی که جایگزین یک مربی شود که 7 جام برده کار ساده ای نیست ولی به لطف بازیکنان و شخصیت و کیفیتشان و حمایت هواداران به آن رسیده ایم. هواداران آن شادی که دوست داشتم را نتوانستیم در زمین خودمان به آنها بدهیم. برای رسیدن به هدف ها نیاز دارم از طرف باشگاه حمایت شوم. به خاطر رفتاری که با من شده، باشگاه می گوید بروم ولی من نمی خواهم بروم. یکسری شرایط دارم. سازماندهی و برنامه ریزی باشگاه باید در خور هواداران و بازیکنان باشد. 

ادامه دارد...