راکیتیچ: هدفم ماندن در بارسلونا و بردن جام‌های بیشتر است؛ خداحافظی از کرواسی پس از یورو 2020؟ احتمالا!

منبع: طرفداری

15

1398/10/6

21:34


راکیتیچ: هدفم ماندن در بارسلونا و بردن جام‌های بیشتر است؛ خداحافظی از کرواسی پس از یورو 2020؟ احتمالا!

راکیتیچ به تدریج باید فکر سال‌های پایانی فوتبالش باشد.

طرفداری - ایوان راکیتیچ، هافبک بارسلونا بار دیگر تاکید کرد هدفش ماندن در این باشگاه است.

به گزارش موندو دپورتیوو، راکیتیچ که پس از پنج فصل، امسال نیمکت نشین شده، اگرچه به طور جدی گزینه ترک بارسا را مدنظر داشت، تصمیم گرفته حداقل تا پایان این فصل در نیوکمپ بماند. البته حضور در ترکیب تیم در چند بازی اخیر، در این تصمیم بی تاثیر نبوده است. با تغییر شرایط راکیتیچ، حالا احتمال جدایی ویدال از بارسلونا قوت گرفته است. راکیتیچ 31 ساله که هنوز از مهره‌های کلیدی تیم ملی کرواسی به شمار می‌رود، ظاهرا به زودی از بازی‌های ملی کناره گیری خواهد کرد. او می‌گوید:

آیا بعد از یورو 2020 از بازی‌های ملی خداحافظی می‌کنم؟ بیایید واقع بین باشیم؛ این یک قضیه واضح است. باید ببینیم چطور و با چه ترتیبی این اتفاق خواهد افتاد. باید دید برنامه‌های مربی چیست. مهم ترین چیز، منافع کرواسی است. بقیه چیزها حل خواهد شد و جای نگرانی نیست.

آینده؟ برنامه‌ام این است که در بارسلونا بمانم. از بودن در اینجا بسیار خوشحال و مفتخرم. در این مدت اتفاقات زیادی افتاد و کسی نمی‌تواند این را انکار کند. فوتبال همین است ولی حرف من این است: هدف من بازی کردن است؛ و در بارسلونا. البته هدف از بازی کردن هم مشخص است و آن هم بردن چند جام دیگر است. اولویت جام بردن است. حالا دوباره با لبخندی بر لب در جلسات تمرینی تیم حاضر خواهم شد. می‌خواهم بیشتر از هر زمان دیگری بازی کنم. مایلم به غایت تلاش کنم تا اعتمادی که باشگاه، مربی، هم تیمی‌ها و هواداران به من کرده‌اند، از دست نرود. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو