محمدرضا مهاجری: تیم نساجی را تغییر خواهیم داد؛ مقابل پرسپولیس مستحق باخت نبودیم

منبع: طرفداری

11

1398/10/6

21:39


محمدرضا مهاجری: تیم نساجی را تغییر خواهیم داد؛ مقابل پرسپولیس مستحق باخت نبودیم

محمدرضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت که حق تیمش در مصاف با پرسپولیس مستحق باخت نبوده است.

طرفداری- در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر پرسپولیس و نساجی به مصاف هم رفتند. که پرسپولیس با پیروزی در این دیدار به صدر جدول رسید. 

به گزارش تسنیم، محمدرضا مهاجری پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت:

باید به تیم پرسپولیس تبریک بگوییم. حق ما باخت نبود، آنها بردند، چون راه بردن را بلد بودند و ما راه نباختن را بلد نبودیم. نمی‌خواهم گلایه‌ای کنم و شکست تیم‌مان را گردن کسی بیاندازم، اما دو سه موضوع وجود دارد که باید بگویم، چون ما مظلوم واقع می‌شویم. روزی که بازی ما با پرسپولیس را لغو کردند، تیم‌مان به لحاظ شرایط بازیکن ایده‌آل بود. چهار بازیکن ما فسخ نکرده بودند و دو بازیکن تیم امیدمان بودند.

وی افزود:

شاخص آلودگی ثبت شده در امروز و شاخص آلودگی روزی را که بازی لغو شد، مشاهده کنید. آن روز شاخص آلودگی 76، 77 بود و امروز را ببینید شاخص آلودگی چند است. در اوج تیم ما بازی لغو شد و در شرایطی که تمام همکاری را برای تیم امید داشتیم، خواستیم بازی امروز ما کنسل شود، اما نشد. ما در شرایط سخت بودیم و دیدید برای تعویض کردن مانده بودیم. با همین داشته‌ها پرسپولیس را تحت فشار قرار دادیم، اما آنها بلد بودند از موقعیت خود استفاده کنند و ما استفاده نکردیم. دروازه‌بان آنها خوب عمل کرد یا بازیکنان ما دقت نداشتند و همه‌ی اینها دست به دست هم داد تا در دیداری که مستحق باخت نبودیم، شکست بخوریم

سرمربی تیم فوتبال نساجی با اشاره به وضعیت تیمش در نیم‌فصل دوم و با بیان این جمله که «تیم نساجی در نیم‌فصل دوم تغییراتی خواهد داشت»، گفت:

تیم را تغییر خواهیم داد تا شرایط بهتری داشته باشیم. ما امروز هم تغییر تاکتیک دادیم تا پرسپولیس را بیشتر تحت فشار قرار بدهیم و در نیمه دوم هم این تیم را تحت فشار گذاشتیم. آنها هم تیمی هستند که سه دوره قهرمان ایران شده، بازیکنان ملی‌پوش دارند و در خانه خود و مقابل هواداران‌شان بازی می‌کردند. باید از هواداران‌مان هم تشکر کنم که همیشه برای ما سنگ تمام گذاشته‌اند و امروز هم با حمایتی که از ما داشتند، سنگ تمام گذاشتند. به آنها خدا قوت می‌گویم و امیدوارم بتوانیم تیمی درست کنیم که شأن و شخصیت خودمان و شهرمان حفظ شود. قطعاً به لحاظ تاکتیکی می‌توانیم بهتر شویم.

«باید به اعضای تیم داوری هم خسته نباشید بگویم که قضاوت خوبی داشتند.» مهاجری با بیان این جمله به اظهارنظر در مورد داوری دیدار تیمش مقابل پرسپولیس پرداخت.

مهاجری درباره اینکه علت تغییر یکی از تعویض‌های او چه بود، اظهار داشت:

در آن صحنه، ما می‌خواستیم باباگلی را تعویض کنیم که وینگر است و توان عبور از بازیکن مستقیم را دارد. دیدید پرسپولیس دفاع فشرده انجام می‌داد و ما به بازیکنی نیاز داشتیم که از بازیکن مستقیم عبور کند، اما به دلیل ناهماهنگی و اشتباهی که در ثبت شماره پیراهن او به وجود آمده بود، نتوانستیم این تعویض را انجام دهیم و مجبور شدیم تعویض‌مان را عوض کنیم!

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو