قاضی: دست‌های پشت پرده نمی‌گذارند بازی کنم

منبع: ورزش 3

9

1398/10/6

21:47


مهاجم باتجربه تیم فوتبال نساجی مازندران معتقد است، حواشی ای برای بازی نکردن او به صورت آگاهانه ایجاد شده است.

قاضی: دست‌های پشت پرده نمی‌گذارند بازی کنم

به گزارش "ورزش سه"، محمد قاضی مهاجم با تجربه و سرشناس تیم فوتبال نساجی مازندران که در دقیقه 87 به جای رحمان جعفری وارد زمین شد، در این رابطه در جمع خبرنگاران گفت: نمی دانم. این تصمیم کادر فنی بود.


او در رابطه با بازی ادامه داد: به نظرم اصلا خوب نبود. آنها 10 نفره بودند و ما باید آنها را می بردیم که متاسفانه نشد.


از قاضی در مورد شرایط مالی تیم و فسخ چند بازیکن پرسیده شد که او بیان کرد: در قرارداد بازیکنان و همینطور من این بند هست. ولی من با توجه به شرایطی که بود، سعی کرده ام که در کنار تیم باشم و کار کنم و بتوانم که باعث ایجاد روزهای خوبی شوم. با این حال از اول فصل اتفاقات بدی برای خود من افتاد. باید بگویم که یک سری دست های پشت پرده نمی گذارند من برای نساجی مازندران بازی کنم. آقای مهاجری خیلی تلاش می کنند برای اینکه تیم شرایط خوبی داشته باشد ولی یک سری عواملی هستند که نمی گذارند من بازی کنم.


قاضی در رابطه با این موضوع و اینکه چه دست هایی پشت پرده هستند، اینگونه توضیح داد: نمی توانم اسم ببرم. فقط این را باید بگویم که متاسفانه این اتفاق افتاده و 11 بازی را از دست داده ام. تا الان هم فقط به خاطر مردم صحبت نکرده ام تا تیم به حاشیه نرود. خب الان نیم فصل است و باید این را بگویم که یک سری عوامل باعث شده بازی نکنم. آقای حدادیان را می شناسم؛ ایشان کارش را بلد است و آدم درستی است ولی یک سری عوامل و حواشی هستند که نمی گذارند من برای نساجی بازی کنم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو