رادو، قهرمان آخر نیم فصل! (عکس)

منبع: ورزش 3

15

1398/10/6

21:54


بوژیدار رادوشوویچ با ارائه یک نمایش درخشان دیگر، کلین شیت بعدی را هم به ثبت رساند تا نیم فصل نخست را با خاطره ای خوش خاتمه دهد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم پرسپولیس در شرایطی از سد نساجی قائم‌شهر گذشت که ستاره سرخ ها، نه مهدی ترابی بود و نه علی علیپور و نه گلزن سه امتیازی این تیم، وحید امیری. بلکه این رادوشوویچ بود که با سیوهای دیدنی و خروج های مطمئن، کلین شیتی ارزشمند ثبت کرد و نیم فصل اول را بدون گل خورده به پایان رساند.

 

 

در مقابل نساجی، رادو سه مهار داشت که یکی از آن ها روی شوت رحمان جعفری بود. او از فاصله نزدیک این توپ را به کرنر فرستاد و پس از آن به شکلی ویژه، خوشحالی خود را از این سیو نشان داد؛ کاری که در بازی های قبلی هم به اشکال متفاوت انجام داده بود.

رادوشوویچ که فارغ از نمایش خوب فنی اش، همیشه چهره ای جذاب برای هواداران بوده و با رفتارش در زمین و روی نیمکت، خبرساز می‌شود، در آخرین دقایق بازی هم یک توپ دیگر را از تیم میهمان گرفت و دراز کش روی زمین خوابید و زبان خود را بیرون آورد و با چهره ای مرموز، جشن شادی را چند دقیقه پیش از سوت پایان آغاز کرد.

 

پس از سوت پایان نیز، مثل بازی با ذوب آهن رادو خود را به تابلوهای تبلیغاتی رساند و به این شکل بالاتر از تمام بازیکنان درون زمین، خوشحالی را با هواداران تقسیم کرد و آن ها را به وجد آورد. هوادارانی که در طول بازی وقتی او توپ را می‌گرفت، با فریادهای بلند خود، به حمایت می‌پرداختند. این فریم های جذاب از امیرحسین خیرخواه نیز به طور کامل حس ویژه آن لحظات را منتقل می‌کند.

 

ثبت هفت کلین شیت در نیم فصل اول لیگ نوزدهم، اتفاقی ویژه برای بوژیدار رادوشوویچ است. حالا تعداد کلین شیت های او در لیگ برتر از بیرانوند بیشتر شده و بوژیدار امیدوار است با ادامه این روند، به رکوردی بهتر از این هم برسد. نکته جالب این که رادو هیچگاه در دوران برانکو در یک نیم فصل 7 بازی انجام نداده بود اما حالا با هدایت گابریل کالدرون آرژانتینی به این رکورد دست یافته و فصلی به یادماندنی را در کارنامه ورزشی اش سپری می‌کند.

 

رادو، قهرمان آخر نیم فصل! (عکس)

 

رادو، قهرمان آخر نیم فصل! (عکس)

 

رادو، قهرمان آخر نیم فصل! (عکس)

 

این گلر کروات که حالا باسابقه ترین خارجی تاریخ پرسپولیس و یکی از محبوب ترین آن‌هاست، پیش‌تر برای جانشینی بیرانوند پس از انتقال بزرگ اعلام آمادگی کرده بود اما شاید در زمستان بیرانوند به اروپا نرود و این انتقال به تابستان موکول شود. اما تابستان پیش رو، قرارداد رادو نیز فسخ خواهد شد و باید دید باشگاه پرسپولیس می‌تواند او را حفظ کند یا نه.

 

در نیم فصلی که پرسپولیس ستارگانی چون مهدی ترابی، علی علیپور، شجاع خلیل زاده و... را در هر مسابقه اش داشت، رادوشوویچ به قهرمان آخر آن تبدیل شد. قهرمانی که باید تلاش کند با رفع نقایص خود، نمایش های خوب کنونی را ادامه دهد و به همین شکل بدون حاشیه کار را جلو ببرد تا خیال هواداران پرسپولیس، همچنان از درون دروازه راحت باشد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو