نوراللهی: ما هم شرایط مشابه استقلال را تجربه کرده‌ایم

منبع: ورزش 3

8

1398/10/6

22:18


هافبک تیم فوتبال پرسپولیس می گوید پرسپولیسی ها هم با شرایطی مشابه استقلال روبرو شده اند ولی روی پای خودشان ایستاده اند و حرفی از مشکلاتشان نمی زنند.

نوراللهی: ما هم شرایط مشابه استقلال را تجربه کرده‌ایم

به گزارش "ورزش سه"، احمد نوراللهی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در میکسدزون خبری ورزشگاه آزادی و در رابطه با کسب سه امتیاز مقابل نساجی مازندران که البته با 10 نفره شدن پرسپولیس در 30 دقیقه پایانی به زحمت کسب شد، اینگونه در جمع خبرنگاران حرف هایش را آغاز کرد: بازی خوبی انجام دادیم. سه چهار موقعیت داشتیم و توانستیم یکی از آنها را گل تبدیل کنیم. در نیمه دوم با توجه به اینکه 10 نفره شدیم و در یک دقایقی هم سیامک بیرون رفت و 9 نفره شدیم، مجبور شدیم به لاک دفاعی بیاییم. بچه ها منسجم دفاع کردند و تک گلمان را حفظ کردیم.


او در مورد مشکلات مالی تیم گفت: باشگاه در حال تلاش است. خب هم بازیکنان و هم کادر فنی انتظار دارند که زودتر مشکلات حل شود. آقای انصاری فرد در حال تلاش است و امیدواریم در روزهای آتی این مشکل حل شود تا شروع خوبی برای نیم فصل داشته باشیم. به خاطر اینکه در جام باشگاه های آسیا بازی های سختی داریم و باید برای آن بازی ها آماده باشیم.


از نوراللهی پرسیده شد که برخی استقلالی ها معتقدند وزارت ورزش بیشتر حواسش به پرسپولیس است. او در مورد این سوال بیان کرد: ببینید قبلا هم این سوال را از من پرسیدید. من در مورد تیم خودمان صحبت می کنم. پرسپولیس هفت قهرمانی در سال های اخیر دارد ولی هنوز برخی ها مثل خودم از پارسال طلب داریم ولی نیامدیم و این ها را بگوییم. بچه ها آمدند و تلاش کردند. مربی ما آقای برانکو هم آنطور از باشگاه جدا شد. مربی جدید آقای کالدرون هم در حال تلاش است و تمام تلاشش را به کار گرفته است. باز بچه ها دوباره روی پای خودشان ایستادند. ما اگر اتفاقی می افتد، دنبال بهانه نیستیم. روی پای خودمان ایستاده ایم. ما سه سال است که قهرمان شده ایم. الان هم صدر جدول هستیم و برای چهارمین قهرمانی تلاش می کنیم. هر اتفاقی ممکن است بیفتد. مربی قبلی ما زحمات زیادی کشید و الان هم با آقای کالدرون تمام تلاشمان را انجام می دهیم. به این حاشیه ها توجه نمی کنیم و حواسمان به تیم خودمان است. امیدوارم حالا شرایط استقلال بهتر شود ولی ما هم شرایط آنها را داشته ایم و روی پای خودمان ایستاده ایم.


از نوراللهی در مورد شرایط تیم ملی پرسیده شد. اینکه مهدی تاج در بستر بیماری است و هنوز مربی تیم ملی برای چهار بازی حساس آینده انتخاب نشده. او در پاسخ به این سوال اینگونه واکنش نشان داد: حالا شرایط تیم ملی یک مقداری با توجه به اینکه مربی قبلی رفته مناسب نیست. امیدوارم مربی بعدی زود انتخاب شود. مردم هم مطمئن باشند که تیم ملی چهار بازی بعدی را می برد و به دور بعدی صعود می کند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو