فتح‌الله‌زاده: فرهاد مجیدی یکی از گزینه‌های ما بود

منبع: ورزش 3

9

1398/10/6

22:30


عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت:برای جانشینی استراماچونی با چند گزینه صحبت شده بود و مجیدی هم یکی از آن‌ها بود.

فتح‌الله‌زاده: فرهاد مجیدی یکی از گزینه‌های ما بود

به گزارش "ورزش سه"، علی فتح‌الله‌زاده درباره آخرین وضعیت سرمربی استقلال در گفت‌و‌گو با بخش خبری ساعت 19 اظهار داشت: من در روزهای اخیر گفتم که به دلیل مشکلاتی که وجود داشت، دیگر در جمع دوستان در هیات مدیره حضور نخواهم داشت. با وجود مخالفت از نظر من این وضعیت ادامه دارد تا به یک جمع بندی نهایی برسیم.


وی افزود: تا جایی که من مطلع بودم، چند گزینه داشتیم که اگر استراماچونی برنگردد، از مربیان داخلی سرمربی جدید را انتخاب کنیم. یکی از آن‌ها فرهاد مجیدی بود که امروز متوجه شدیم گفته نمی تواند این مسئولیت را بپذیرد. دوستان در تلاش هستند تا اگر استراماچونی نیامد، یک مربی ایرانی دیگر را جایگزین او کنند.

 

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درباره احتمال بازگشت استراماچونی گفت: هیات مدیره برخلاف شایعاتی که وجود دارد، کماکمان دوست دارد استراماچونی برگردد و تمام تلاش خود را هم می‌کند. پیغام هایی هم که می آید را رصد می کنیم تا بتوانیم به یک نتیجه برسیم. البته این را هم باید در نظر داشته باشیم که اگر تا 3، 4 روز آینده تیم را نبندیم و اسامی را به AFC اعلام نکنیم، از مسابقات آسیایی حذف می شویم. از طرفی زمان شروع تمرینات و نقل و انتقالات نزدیک است. فرصتی نداریم و در این شرایط تصمیم گیری سخت شده است. با این حال امیدوارم شرایط به سمتی برود که خواسته هواداران است.

 

فتح الله زاده در پاسخ به این سوال که از سوی باشگاه با مجیدی مذاکره‌ای شده بود یا خیر، افزود: من تا 3، 4 روز قبل را می‌دانم که با چند گزینه صحبت شده بود و مجیدی هم یکی از آن‌ها بود.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو