بمب زمستانی رئال مادرید؛ ستاره آرژانتینی؟

منبع: ورزش 3

10

1398/10/6

22:39


اخبار در ایتالیا حاکی از تمایل رئال مادرید به جذب مائورو ایکاردی، ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن است.

بمب زمستانی رئال مادرید؛ ستاره آرژانتینی؟


به گزارش "ورززش سه"، در سال های اخیر بارها اخباری در مورد احتمال انتقال مائورو ایکاردی 26 ساله به برنابئو منتشر شده بود، اما نشریه مارکا مدتی قبل فاش کرد فلورنتینو پرز در دو پنجره نقل و انتقالاتی متوالی شانس خرید این بازیکن را رد کرده و حواشی فراوان، رئال مادرید را از خرید مائوریتو منصرف ساخته است.

 

بمب زمستانی رئال مادرید؛ ستاره آرژانتینی؟

 

اما اف سی اینتر نیوز، رسانه نزدیک به باشگاه اینتر مدعی شد رئال مادرید قصد دارد در فصل زمستان شرایط جذب مائورو ایکاردی را بررسی کرده و در صورت امکان او را برای نیم فصل دوم حذب کند. ایکاردی که در ساعات پایانی بازار نقل و انتقالات تابستانی راهی پاریس شد، هنوز تحت قرارداد با اینتر است و پی اس جی برای نهایی کردن قرارداد او باید 70 میلیون یورو در پایان فصل پرداخت کند.

 

در این میان رئال مادرید خواهان بررسی شرایط جذب مائورو ایکاردی بوده و ممکن است به زودی برای خرید او با سران اینتر وارد مذاکره شودو کهکشانی ها در نیم فصل در لالیگا موفق به زدن 33 گل شدند و بسیاری معتقدند اگر این تیم به جز کریم بنزما یک مهاجم درجه یک دیگر را نیز در اختیار داشت، در حال حال حاضر بالاتر از بارسلونا در صدر جدول رقابت ها لالیگا قرار گرفته بود.

 

ایکاردی که در 17 بازی این فصل برای پاری سن ژرمن 14 گل زده و دو پاس گل ارسال کرده است، در ماه های اخیر رفتاری آرام تر از گذشته نشان داده و این تغییر روند ممکن است رئال مادرید را مجاب به سرمایه گذاری روی خرید این گلزن تمام عیار کرده باشد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو