گریزمان: ممکن است دیگر هرگز بازیکنی مثل مسی نبینیم؛ سیمئونه همیشه از من حمایت می‌کرد

منبع: طرفداری

10

1398/10/6

22:43


گریزمان: ممکن است دیگر هرگز بازیکنی مثل مسی نبینیم؛ سیمئونه همیشه از من حمایت می‌کرد

آنتوان می‌گوید باید از دیدن مسی لذت برد.

طرفداری - از نظر آنتوان گریزمان، مهاجم بارسلونا ممکن است دیگر بازیکنی چون لیونل مسی به دنیا نیاید.

به گزارش موندو دپورتیوو، گریزمان که در تابستان امسال با 135 میلیون یورو از اتلتیکو مادرید راهی بارسلونا شد، در چند ماه نخست حضور در نیوکمپ، از دیدن توانایی‌های مسی شوکه شده است. او که زمانی رقیب مسی در جوایز تیمی و فردی بود، حالا به عنوان ضلع سوم مثلث MSG، هفته‌های خوبی را سپری می‌کند. آنتوان در گفتگو با سایت رسمی یوفا می‌گوید:

مسی؟ درباره بازیکنی صحبت می‌کنیم که شاید دیگر هرگز مثلش را نبینیم یا در بهترین حالت هر 40 سال یک بار ظهور می‌کند. باید از دیدن او لذت ببریم. من، هم تیمی‌ها، کادر فنی و هواداران. همه باید لذت ببریم چون کاری که مسی می‌تواند با توپ انجام بدهد، شگفت آور است. بازی در کنار او لذت خاصی دارد. 

پیشرفت گریزمان در طول سال‌های حضور در فوتبال حرفه‌ای؟ هر چیزی که از بازی تک ضرب و حرکات هجومی و رو به جلو فکر کردن می‌دانم، مربوط به دوران حضورم در سوسیداد است. سپس در اتلتی متوجه یک تغییر عمده شدم. تغییر بسیار سخت و طاقت فرسایی بود. سیمئونه همواره تحت هر شرایطی از من حمایت می‌کرد. او همیشه توقعات بیشتری داشت. همیشه هم چیزهایی می‌خواست که در فوتبال من نبود. چیزهایی مثل تلاش برای تیم. زیر نظر او از لحاظ تدافعی، تاکتیکی و گلزنی پیشرفت کردم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو