همه چیز درباره ویزای کار انگلیس و مدارک مورد نیاز و مراحل اخذ آن

همه چیز درباره ویزای کار انگلیس و مدارک مورد نیاز و مراحل اخذ آن


منبع: آرگا

24

1398/10/6

22:45


متقاضیانی که قصد اقامت در انگلستان را دارند در اولین مرحله از فرایند در یافت ویزای کار انگلیس باید یک پیشنهاد کاری مناسب از این کشور داشته باشند تا از طریق کارفرمای انگلیسی خود یا از طریق تخصص و مهارتی که دارند بتواند اقدام به دریافت ویزا کنند و کارهای اقامت خود را انجام دهند.

همانطور که می دانید مهاجرت کردن کاری ساده و ابتدایی نیست یکی از مهم ترین عواملی که در برنامه ریزی برای مهاجرت خود باید در نظر بگیرید هزینه های جاری زندگی در کشورهای دیگر است و بر حسب این هزینه ها شما باید بررسی کنید که چه مهارتی دارید؟ و از طریق این مهارت چگونه می توانید در کشوری بیگانه کسب درآمد و امرار معاش کنید. بنابراین جدای از سختی پذیرش اقامت و دریافت ویزای کار انگلیس یافتن توانایی و مهارتی است که شما را در کشوری دیگر به استقلال می رساند برای یافتن شغل مناسب در کشورهای بیگانه من جمله انگلستان می توانید از طریق های مختلفی اقدام کنید برخی از افراد با نام نویسی در سایت ها جویای شغل هستند، برخی از طریق بستگان ساکن در انگلستان و برخی دیگر از یک کارفرمای انگلیسی اقدام به اخذ ویزا می کنند. همچنین مراجعه به دفاتر حقوقی نیز می تواند در این زمینه بسیار کمک کننده باشد و اطلاعات مفید و ارزشمندی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

درباره ویزای کار انگلیس بیشتر بدانید:

اگر می خواهید یک ویزای کاری معمولی در انگلستان داشته باشید می توانید از طریق اسپانسرها اقدام کنید این ویزا ویژه افراد با مهارت خاص است افرادی که از طریق این ویزا اقدام می کنند باید قبل از ورود به این کشور ویزای خود را داشته باشند. انگلستان و برخی دیگر از کشورها با وجود کمبود نیرو سالانه اعلامیه های جذب نیرو را منتشر می کنند که افراد می توانند از این طریق جویای شغل شوند و ویزای معمولی خود را در این کشور یا خارج از محدوده آن دریافت کنند.

ویزای کار در انگلیس

افرادی که دارای این ویزا هستند می توانند برای مدت ۵ سال و ۱۴ روز در این کشور اقامت کنند افرادی که از طریق اسپانسر شغل خود را یافته اند می توانند ویزای کار انگلیس را دریافت کنند و باید در همان حیطه فعالیت کنند و اگر می خواهید شغل دوم داشته باشند باید شغلی مشابه را برای خود انتخاب کنند ساعت کاری در این کشور ۲۲ ساعته است و توصیه می شود به سراغ شغل هایی بروید که نیرو در آن کمتر باشد تا هم جذب شما راحت تر باشد و هم دوام و ثبات شغلی داشته باشید.

مدارک مورد نیاز:

برای اینکه بتوانید مجوز  و ویزای کار انگلیس را در این کشور داشته باشید گواهی اسپانسری نیاز است این گواهی اطلاعات مهمی را در اختیار شما قرار می دهد شماره مرجعی اسپانسر در پذیرش فرم و نامه ثبت نام باید ذکر شود این گواهی یک ماه اعتبار دارد و علاوه بر داشتن این گواهی باید مدارک زیر را نیز داشته باشید:

 • پاسپورت فعلی
 • عکس پرسنلی
 • لیست گردش مالی بانک در ماه های اخیر
 • مدارک مالی برای امرار معاش در انگلیس
 • گواهی پزشکی

نحوه دریافت ویزای کار انگلیس

شرایط پذیرش:

برای دریافت ویزای کار انگلیس افراد باید واجد شرایط باشند داشتن شماره مرجع اسپانسری، سطح کافی درآمد و دیگر موارد را باید توسط گواهی خود به دست آورید همچنین باید مقدار ۹۴۵ پوند در حساب خود داشته باشید و برای ساپورت مالی اهمیت زیادی دارد. توجه داشته باشید که در صورتی این پول پذیرش می شود که ۹۰ روز قبل در حساب بانکی شما باشد تا ویزای کار مورد پذیرش قرار بگیرد. از دیگر شرایط لازم برای مهاجرت به این کشور فراگیری زبان انگلیسی است این شرط ویژه ملیت هایی است که فراگیری زبان انگلیسی در بین آن ها وجود ندارد.

درآمد مناسب:

کسب درآمد در کشور انگلستان بر حسب پارامترهای مختلفی سنجیده می شود توجه داشته باشید که به افرادی ویزای کار انگلیس تعلق می گیرد که شغل آن ها در انگلستان دارای درآمد ۲۰۸۰۰ پوند باشد. ویزای این کشور در زمینه های زیر صادر می شود:

 • کارمند سازمان یهودی یا آژانس
 • افراد دارای مجوز کاری
 • کارمند عملیاتی در بخش خط هوایی خارجی
 • کار در روزنامه خارجی
 • آژانس خبری و رادیو
 • عضویت در گروه های مذهبی و وزیر گروه های مذهبی

پیشرفت شغلی در انگلیس

مجوز کاری:

افراد متقاضی برای دریافت ویزای کار انگلیس در دو دسته می توانند مجوز کار دریافت کنند ویزای کاری در سطح معمولی و کارآفرین ویژه افرادی است که می خواهند مهاجرت کاری داشته باشند. مجوز کارآفرینی ویژه افرادی است که مجوز کار لایق و مجوز کار در خطوط هوایی خارجی دارند همچنین ویزای معمولی نیز برای افرادی است که در صدا و سیما، روزنامه و سازمان های یهودی فعالیت می کنند.

مشاغل مورد نیاز:

موقعیت های شغلی که می توانید در انگلستان داشته باشید شامل این موارد است: آرشیتکت، مدیریت بحران، بازاریابی و غیره است.

مهاجرت کاری به انگلیس

نحوه ارسال اطلاعات:

اگر به شیوه آنلاین اقدام به ارسال اطلاعات خود می کنید باید مبلغ ۱۹.۲۰ پوند هزینه کنید اگر اقدام شخصی انجام داده اید باید مدارک بیمه خود را دریافت کنید برای ویزای کار انگلیس نیز می توانید تمدید انجام دهید همچنین متقاضیان باید وقت مصاحبه قبلی داشته باشند.  در این مطلب با نحوه مهاجرت کاری به کشور انگلستان آشنا شدید استفاده از راهنمای دریافت ویزای این کشور می تواند اطلاعات مناسبی را در اختیار شما قرار دهد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو