جزئیات تازه درباره دنباله " مکس دیوانه: جاده خشم"/ تام هاردی باز می‌گردد؟

منبع: ایران آرت

18

1398/10/6

22:52


بیایید امیدوار بود که تام هاردی و شارلیز ثرون دشمنی خود در صحنه فیلمبرداری "مکس دیوانه: جاده خشم" را فراموش کرده و برای دنباله‌های دیگر آن بازگردند.

ایران آرت: از آنجایی که این فیلم هنوز در مراحل اولیه پیش تولید قرار دارد، هنوز نمی توان در مورد تاریخ انتشار دنباله "مکس دیوانه: جاده خشم" (Max Mad: Fury Road) صحبت های دقیقی داشت. جرج میلر فیلمساز بسیار دقیق و موشکافی است و ممکن است بین فیلم های چندین سال فاصله وجود داشته باشد. جدیدترین کار او با عنوان "سیصد سال انتظار" (Three Thousand Years of Longing) بزودی وارد مرحله فیلمبرداری خواهد شد و اگر چه میلر می خواهد و می تواند که چند کار را با هم انجام دهد، موضوع این است که ساخت فیلم فرآیندی طولانی است که اغلب بیش از یک سال زمان می برد و فیلم های بزرگ را نمی توان بدون تمرکز و در کنار هم ساخت.

به گزارش روزیاتو، علاوه بر زمانبندی خاص فیلمسازی میلر که همیشه وجود داشته، یک فاکتور چالش برانگیز دیگر نیز وجود دارد و آن یک دعوای حقوقی است. در سال ۲۰۱۷، کمپانی فیلمسازی میلر یک دعوای حقوقی چندگانه علیه کمپانی برادران وارنر، منتشر کننده "مکس دیوانه: جاده خشم"، تنظیم و به دادگاه ارائه کرد. در این شکایت چنین آمده که میلر بر این باور است که به دلیل اتمام پروژه ساخت این فیلم با بودجه ای کمتر از مقدار در نظر گرفته شده باید عایدی بیشتری دریافت می کرده که در ظاهر اینگونه نبوده است.

وقتی که به اعداد نگاه می کنیم می بینیم که این فیلم به هیچ عنوان با بودجه ای کمتر از مقدار در نظر گرفته شده ساخته نشده است اما میلر بر این باور است که این هزینه های اضافی به خاطر اصرار کمپانی برادران وارنر برای بررسی های اضافی و برداشت های مجددی بوده که میلر خود خواستار آن ها نبوده و خود انجامشان نداده است. با این وجود گفته می شود که میلر و نیک لاثوریس، مدت زمان زیادی را صرف برنامه ریزی و ایده پردازی در مورد قسمت دوم این فیلم کرده اند.

چه کسانی در قسمت دوم "مکس دیوانه: جاده خشم" حضور خواهند داشت؟

همانطور که شاید شما هم انتظار داشته باشید هنوز نمی توان در مورد بازیگران جدیدی که در دنباله "مکس دیوانه: جاده خشم" حضور خواهند داشت اطلاعاتی یافت به غیر از بازیگرانی که در قسمت اول حضور داشته اند. با این وجود، "جاده خشم" فواید بسیاری برای تام هاردی داشته و در آستانه اکران این فیلم بود که وی اعلام کرد به طور رسمی قراردادی را با کمپانی برادران وارنر برای بازی در سه فیلم در این عنوان امضا کرده است. از این رو بازگشت هاردی به قسمت های بعدی "مکس دیوانه: جاده خشم" کاملاً قطعی به نظر رسیده و تنها بحث زمان بازگشت او مطرح است. شارلیز ثرون نیز از علاقه خود برای کار با میلر و این فرانچایز در نقش فیوریوزا سخن گفته است هر چند هنوز معلوم نیست که منظور او پیش درآمدی در مورد شخصیت فیوریوزا بوده یا دنباله قسمت اول "جاده خشم".

MV5BMTA0MjgwNTY1MDNeQTJeQWpwZ15BbWU4MDIzNzUxNjUx._V1_SY1000_CR0015021000_AL_

با این وجود به نظر می رسد که هر دو ستاره علاقه زیادی به بازگشت به این فرانچایز دارند که ظاهراً از حضور در آن لذت برده اند و یک موفقیت کاری برای هر دوی آن ها محسوب می شود. بیایید امیدوار باشیم که هاردی و ثرون دشمنی خود در صحنه فیلمبرداری "مکس دیوانه: جاده خشم" را فراموش کرده و برای دنباله های دیگر آن بازگردند. در حال حاضر بعید به نظر می رسد که مل گیبسون که در قسمت های اورجینال نقش مکس روکاتانسکی را بازی کرده بود نقشی در قسمت های بعدی داشته باشد. نباید فراموش کرد که افتادن مل گیبسون از چشم عموم در دهه ۲۰۱۰ یکی از عوامل اصلی طولانی شدن ساخت قسمت بعدی این فرانچایز شد که بعد از سال ها به ساخت "مکس دیوانه: جاده خشم" با بازی تام هاردی منتهی شد و دوران حرفه ای مل گیبسون نیز علیرغم موفقیت های اخیرش دیگر هیچگاه به اعتبار گذشته اش بازنگشت.

ساخت قسمت دوم "مکس دیوانه: جاده خشم" به طور رسمی تایید شده و تنها باید منتظر بود. زودترین زمانی که برای فیلم برداری این فیلم می توان انتظار داشت اواخر سال ۲۰۲۰ یا اوایل سال ۲۰۲۱ است. به یاد داشته باشید که فیلم برداری چنین فیلم پرهیجان و اکشنی ماه ها به طول انجامیده و پس از آن نوبت به مراحل پس از تولید می رسد. بدین ترتیب می توان گفت که شاید در سال ۲۰۲۲ شاهد اولین تریلر این فیلم باشیم.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو