امیر قلعه نویی: مربیان خارجی و بازیکنان برتر ما بیشتر به دنبال حفظ منافعشان هستند؛ به دلیل غایبین زیاد شرایط خاصی برای سپاهان پیش آمده است

منبع: طرفداری

12

1398/10/6

23:02


امیر قلعه نویی: مربیان خارجی و بازیکنان برتر ما بیشتر به دنبال حفظ منافعشان هستند؛ به دلیل غایبین زیاد شرایط خاصی برای سپاهان پیش آمده است

سرمربی سپاهان از بی قانون فوتبال کشورمان انتقاد کرد.

طرفداری- پس از پیروزی پرسپولیس برابر نساجی، حالا شاگردان قلعه نویی برای صدرنشینی دوباره باید به برتری برابر صنعت نفت آبادان فکر کنند.

به گزارش فارس، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر صنعت نفت آبادان در جمع خبرنگاران اظهار کرد:

خواهشی از وزیر نفت دارم که در فکر حل مشکلات تیم های نفتی باشد و با وجود سه تیم خوب در فوتبال، نگاه ویژه‌ای به این تیم‌ها صورت بگیرد و با توجه به مشکلاتی که در کشور وجود دارد، فوتبال همه زندگی مردم شده است.

وی ادامه داد:

اگر تداخل نداشته باشد، من همیشه بازی این تیم‌ها را تماشا می‌کنم، بازی سختی داریم و صنعت نفت تیم بسیار خوبی است که خوب بازی کرده و نوسان نداشته است و تمام تلاش ما این است که بتوانیم در جدول به شرایط خوبی دست یابیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان عنوان کرد:

وضعیت تیمی ما با توجه به اینکه چند بازیکن خود را به دلیل مصدومیت، محرومیت و حضور تیم ملی امید در اختیار نداریم، شرایط خاصی را برای ما ایجاد کرده است ولی امیدواریم کیفیت زمین این اجازه را به دو تیم بدهد که بتوان فوتبال خوبی را ارائه داد.

قلعه‌نویی گفت:

شناختی که از مربی تیم صنعت نفت داریم، این است که دو تیم یک فوتبال تاکتیکی بازی خواهند کرد.

وی با اشاره به غایبان تیمش، عنوان کرد:

محبی و نورافکن در تیم ملی امید حضور دارند، ایران‌پوریان، نقی‌زاده مصدوم هستند و پور قاز هم که در این بازی حضور نخواهد داشت.

سرمربی سپاهان اصفهان در خصوص بدعتی که ایجاد شده مبنی بر پیگیری برخی تیم‌ها برای به خدمت گرفتن بازیکنان و مربیان موفق تیم‌ها در تعطیلات نیم فصل، عنوان کرد:

نقل و انتقالات زمستانی برای این است که تیم‌ها نقاط ضعف و قدرت خود را ترمیم و تقویت کنند، ولی اینکه در برخی باشگاه‌ها جا به جایی صورت می‌گیرد و بازیکنانی به باشگاه‌های دیگر می‌روند، ناشی از بندهای موجود در قرارداد ایشان با باشگاه‌ها است، آبادان خود مهد فوتبال است و بازیکنان بزرگی را در اختیار داشته و دارد، متأسفانه در این چند سال اخیر، تیم‌های نفتی مشکلات دارند و اگر بودجه‌ای در ابتدای سال تصویب شده، تزریق شود، چنین مشکلاتی به وجود نخواهد آمد.

قلعه نویی، تأکید کرد: بازیکن و مربی غالبا به فکر پول خود هستند، خلائی که وجود دارد، بی قانونی است و قانون خاصی در این خصوص نداریم، مثلا تیم های ریشه داری مثل استقلال اهواز، بانک ملی و پاس کجا هستند، که این معضل ناشی می‌شود از قانونی که در فوتبال ما وجود دارد و مربیان خارجی و بازیکنان تاپ ما بیشتر به جایی گرایش دارند که منافعشان حفظ شود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو