کالدرون: من مرد ثروتمندی هستم!

منبع: ورزش 3

14

1398/10/6

23:03


واکنش تند کالدرون به ادعای انصاری فرد بعد از پایان بازی نشان می‌دهد که در باشگاه پرسپولیس با هواداران رو راستی وجود ندارد.

کالدرون: من مرد ثروتمندی هستم!

به گزارش "ورزش ‌سه"، سالن کنفرانس استادیوم آزادی یکی از روزهای روزهای ناآرام خود را پشت سر گذاشت. جایی که گابریل کالدرون به شدت نسبت به عملکرد مدیران پرسپولیس انتقاد داشت و معتقد بود در این مدت فقط به او دروغ گفته شده و بی احترامی بزرگی صورت گرفته است.

 

با این حال کالدرون تمام انتقادات و سخنان خود را در عین آرامش بیان کرد و بی پرده سخنانش را با خبرنگاران و هواداران در میان گذاشت. اما در پایان همه چیز عوض شد و این مربی آرژانتینی با عصبانیت صندلی خود را ترک کرد. در حالی که مسئولان سازمان لیگ اعلام کردند که یک ربع زمان کنفرانس گابریل کالدرون به اتمام رسیده؛ در این بین اصرار خبرنگار ورزش سه برای طرح یک سوال دیگر از سرمربی پرسپولیس به ثمر نشست تا کنفرانس 2 الی 3 دقیقه دیگر ادامه پیدا کند.

 

خبرنگار ما رو به کالدرون گفت: چند دقیقه پیش آقای انصاری فرد اعلام کردند که مشکل شما فقط بحث پاداش‌ها بوده است. شما این قضیه را تایید می‌کنید؟

کالدرون که از شنیدن این سخن جا خورده بود با لحنی تند جواب داد و گفت: دروغ می‌گویند؛ من به بازیکنان و هواداران احترام گذاشته‌ام و با جان و دل کار کرده‌ام اما فقط بی احترامی دیده‌ام. من در مورد پول صحبت نمی‌کنم و فقط از احترام می‌گویم.

 

اما این پایان ماجرا نبود؛ سرمربی پرسپولیس زمانی که تصمیم به ترک سالن گرفت صحبت خود را با عصبانیت بیشتر ادامه داد که توسط مترجم او ترجمه نشد. او در این میان گفت: BONUS، BONUS. i am rich man. (پاداش، پاداش. من مرد ثروتمندی هستم). خشمی بی سابقه از سوی گابریل کالدرون که در واکنش به ادعای مدیرعامل پرسپولیس بود.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو