جزییات تازه از آتش سوزی هتل رامسر و سینما+ تصاویر

منبع: رکنا

9

1398/10/6

23:18


جزییات تازه از آتش سوزی هتل رامسر و سینما+ تصاویر

به گزارش رکنا، ‌صبح دیروز ساختمان سینما رامسر دچار حریق شد که با تلاش دو ساعته نیروهای آتش‌نشانی و امدادی آتش به طور کامل مهار شد.

مدیرکل هتل‌های پارسیان رامسر اظهار داشت: این حادثه در ساختمان سینمای جنب هتل به دلیل اتصالی سیم برق اتفاق افتاد که با حضور نیروهای آتش‌نشانی شهرستان رامسر و فرودگاه این شهرستان، ابتدا آتش جهت جلوگیری از گسترش حریق به ساختمان‌های مجاور تحت کنترل قرار گرفت و پس از دوساعت آتش کاملا مهار شد.
عبدالله کرم‌زاده افزود: به محض آغاز و اعلام حریق، مسئولین هتل ‌برای جلوگیری از بروز هرگونه تلفات جانی نه تنها این ساختمان را تخلیه کردند بلکه مهمانان هتل را به بخش دیگری از ساختمان، دور از منطقه خطر منتقل کردند و با دعوت برای آرامش از میهمانان پذیرایی شد.

عکس رامسر (1)وی تصریح کرد: با حضور به موقع نیروهای آتش‌نشانی و جلوگیری از گسترش حریق به ساختمان‌های مجاور هیچ خسارت جانی در این حادثه نداشتیم.
وی با بیان اینکه هیچگونه خسارتی به ساختمان اصلی هتل و سایر ساختمان ها به جز سینما وارد نشده است تاکید کرد: پس از اطفا حریق میهمانان در اتاق‌های خود مستقر شدند و ارائه خدمات در هتل، رستوران، متل و تمامی مجموعه‌های هتل برقرار شد و با ضریب اشغال بالا در حال خدمت‌رسانی هستیم.

کرم‌زاده خاطرنشان کرد: آرامش کامل در تمامی مجموعه‌های این هتل برقرار ‌و تلاش همکاران مجموعه هتل پارسیان برای پذیرایی مناسب از مهمانان هتل کاملا عادی همچنان ادامه دارد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو