فتح الله زاده: اگر استراماچونی برنگردد یک مربی ایرانی جانشین او می شود؛ اگر تا 3-4 روز آینده لیست تیم را به AFC ندهیم از لیگ قهرمانان آسیا حذف خواهیم شد

منبع: طرفداری

5

1398/10/6

23:33


فتح الله زاده: اگر استراماچونی برنگردد یک مربی ایرانی جانشین او می شود؛ اگر تا 3-4 روز آینده لیست تیم را به AFC ندهیم از لیگ قهرمانان آسیا حذف خواهیم شد

علی فتح الله زاده مذاکرات با فرهاد مجیدی را تایید کرد.

طرفداری- شایعه انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی استقلال حواشی و واکنش های زیادی را در پی داشت. و اما حالاعدم تمایل مجیدی نسبت به جانشنینی استراماچونی، فتح الله زاده را مجاب به توضیحاتی کرده است.

به گزارش فارس، علی فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با بخش خبری شبکه سه اظهار داشت:‌ 

من به خاطر مشکلاتی که بود از جمع هیأت مدیره جدا شدم.

وی در مورد اینکه اما با  این استعفا مخالفت شده است، گفت:

فعلاً این وضع ادامه دارد تا به جمع‌بندی نهایی برسیم و اگر استراماچونی به ایران نیامد یک مربی ایرانی جانشین او شود که یکی از گزینه‌های ما فرهاد مجیدی بود اما این مربی امروز اعلام کرد که نمی‌تواند این کار را انجام بدهد. بنابراین گزینه‌های دیگر را مدنظر قرار خواهیم داد تا اگر استراماچونی نیامد یک مربی ایرانی هدایت این تیم را برعهده بگیرد.

وی در مورد اینکه آیا هنوز به بازگشت استرا امیدوار هستید، تاکید کرد:

هیأت مدیره تمام تلاشش را کماکان انجام می‌دهد و دوست دارم که استرا برگردد. ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا او برگردد و پیغام‌ها و پسغام‌ها را رصد می‌کنیم اما از طرفی دیگر اگر تا 3-4 روز آینده فهرست تیم را آماده نکنیم و به AFC ندهیم از آسیا حذف می‌شویم. از سوی دیگر در فصل نقل و انتقالات هستیم و باید زودتر فهرست تیم را تکمیل کنیم. فرصت کم است و تصمیم‌گیری در این شرایط سخت شده است. امیدوارم کار به سمتی پیش برود که مورد خواست هواداران باشد.

فتح‌الله‌زاده در مورد اینکه با فرهاد مجیدی برای سرمربیگری صحبت شده بود یا فقط یک گزینه بود، اظهار داشت:

من تا 3-4 روز قبل می‌دانم با چند گزینه از جمله فرهاد مجیدی صحبت شده است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو