سولسشر: نمی‌توانیم مثل منچسترسیتی تیکی تاکا بازی کنیم؛ در سال آینده خیلی بهتر رقبا را به چالش می‌کشیم

منبع: طرفداری

15

1398/10/6

23:35


سولسشر: نمی‌توانیم مثل منچسترسیتی تیکی تاکا بازی کنیم؛ در سال آینده خیلی بهتر رقبا را به چالش می‌کشیم

سولسشر در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با برنلی پیرامون موضوعات مختلف صحبت کرد.

طرفداری- اوله گونار سولسشر انتظار ندارد که شاگردان جوان او به مانند منچسترسیتی تحت هدایت گواردیولا تیکی تاکا بازی کنند. در پیروزی 4-1 منچستریونایتد برابر نیوکاسل، این تیم یکی از بهترین نمایش های این فصل خود را انجام داد و موفق شد پس از دریافت گل اول، 4 گل به ثمر برساند و در فاصله 4 امتیازی چلسی (سهمیه لیگ قهرمانان اروپا) قرار بگیرد.

به گزارش گل، شاگردان سولسشر در این فصل لیگ برتر انگلیس تلاش زیادی برای شکستن خطوط دفاعی تیم های میانه جدولی داشته اند اما تلاش آن ها موفقیت آمیز نبوده است. حال اوله گونار سولسشر معتقد است که پیروزی آنها در شب گذشته (پنجشنبه) مقابل نیوکاسل و سبک بازی آنها در مقابل کلاغ ها می تواند در دیگر بازی ها نیز کاربردی باشد:

فکر می کنم به هیچ وجه مشخص نشده است که ما با چه نوع سبکی بازی می کنیم. هواداران می دانند که ما چه چیزی را انتظار داریم و در چه زمانی در بهترین شرایط خود هستیم. مشاهده کردیم که در پنجشنبه شب بعد از دریافت گل از نیوکاسل، بازی را از دست ندادیم. ما باید در بازی های خود سخت کار کنیم. ما نمی توانیم تیکی تاکا بازی کنیم. ما در حال حاضر نمی توانیم به مانند سیتی کار کنیم. فقط سیتی می تواند این کار را انجام دهد. ما باید انرژی بیشتری داشته باشیم و توپ را به جلو انتقال دهیم و در مواقع اضطراری از خود گذشتگی لازم را نشان دهیم و این روشی است که ما در حال حاضر بازی می کنیم.

بازگشت شیاطین سرخ به مسیر پیروزی بعد از شکست 2-0 آن ها در مقابل واتفورد در هفته گذشته، آن ها را به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا امیدوار کرد. شیاطین سرخ تنها 4 امتیاز با سهمیه لیگ قهرمانان اروپا فاصله دارند و سولسشر از قرار گرفتن تیمش در بین 4 تیم بالای جدول لیگ برتر در ماه می اطمینان دارد:

ما باید بدون اینکه منتظر بازی نهایی با لسترسیتی باشیم، باید در بین 4 تیم برتر لیگ قرار بگیریم. اما ممکن است کار به آن بازی نیز بکشد، کسی چه می داند؟ من در مورد این تیم گفته ام که در سال آینده خیلی بیشتر رقبا را به چالش می کشیم. ما تیم جوانی داریم اما امسال انتظار زیادی از این تیم دارم.

دو روز بعد از پیروزی مقابل نیوکاسل، شیاطین سرخ باید به مصاف برنلی بروند و 4 روز بعد نیز باید به مصاف آرسنال در لندن بروند. سرمربی لیورپول این فشردگی بازی ها را رویکردی ظالمانه توصیف کرده بود و سولسشر نیز با تغییراتی در مورد این فشردگی بازی ها موافق است:

این سنت شما در این کشور است و من نمی توانم آن را تغییر دهم اما باید کار خود را انجام دهیم. من به هیچ وجه فکر نمی کنم که چنین چیزی (بازی های فشرده) روی پسران جوان ما عادلانه باشد. انتظار نمی رود که بعد از گذشت 48 ساعت از آخرین بازی ما، از لحاظ روحی و جسمی در بهترین شرایط خود باشیم و بهتر عمل کنیم. اما احتمالا ما در بهترین فرم خود برای بازی در روز شنبه هستیم زیرا بازی مقابل نیوکاسل در نیمه اول برای ما تمام شد (به دلیل زدن 3 گل در یک نیمه) و ما تیم جوانی داریم.

وی افزود:

ما در مقابل برنلی این شانس را داریم که در بهترین حالت خود بازی کنیم. هنگامی که میانگین سنی تیم 23 باشد و فکر می کنم این عدد میانگین سنی تیم ما در مقابل نیوکاسل بود، بنابراین ریکاوری کردن برای تیم جوان ما آسان تر می شود. اما این عادلانه نیست، به خصوص وقتی که در مقابل واتفورد مغلوب شدیم و یک مسابقه در روز سال نو نیز داریم و در نهایت باید دو بازی در 3 روز را انجام دهیم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو