گواردیولا امشب به رکورد مورینیو می رسد؟

منبع: ورزش 3

11

1398/10/6

23:37


پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی امشب به دنبال یک رکورد ویژه در لیگ برتر است.

گواردیولا امشب به رکورد مورینیو می رسد؟


به گزارش "ورزش سه"، اگرچه با توجه به فاصله 14 امتیازی منچسترسیتی با لیورپول در صدر جدول، شاگردان پپ گواردیولا دیگر عملا شانسی برای قهرمانی دوباره در لیگ برتر ندارند، اما سرمربی اسپانیایی سیتی امشب و در دیدار مقابل ولورهمپتون به دنبال کسب صدمین پیروزی خود در دوران حضور در لیگ برتر است.

 

گواردیولا امشب به رکورد مورینیو می رسد؟

 

پپ گواردیولا که از تابستان سال 2016 هدایت سیتی را بر عهده گرفت، طی این سه سال و نیم 99 بار طعم پیروزی با تیمش را چشیده و امشب می تواند در تجربه شماره 132 خود در لیگ برتر، به رکورد صد پیروزی دست یافته و نام خود را در تاریخ این رقابت ها ثبت کند.

 

پیش از او ژوزه مورینیو روی نیمکت چلسی در 142 بازی اول خود موفق به کسب 100 برد شده و گواردیولا نه بازی برای بدست آوردن این عنوان فرصت دارد. یورگن کلوپ بعد از 159، سرالکس فرگوسن از 162 و آرسن ونگر بعد از 179 بازی موفق به کسب صدمین برد خود شدند و از این حیث در رتبه های بعدی قرار دارند. پپ گواردیولا در سه فصل اول حضور خود در منچسترسیتی دو بار موفق به کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر شده و امسال به دنبال هت تریک بود، اما به نظر می رسد یورگن کلوپ و شاگردانش چنین اجازه ای به او نخواهند داد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو