تاریخ انتشار به‌روزرسانی ۲٫۳۰ بازی God Eater 3 مشخص شد

منبع: گیم فا

26

1398/10/6

23:42


تاریخ انتشار به‌روزرسانی ۲٫۳۰ بازی God Eater 3 مشخص شد

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) این روزها به انتشار اخبار زیادی در خصوص بازی God Eater 3 می‌پردازد. امروز هم اعلام شد که به‌روزرسانی ۲٫۳۰ این بازی در آینده‌ای نزدیک در اختیار هواداران قرار خواهد گرفت. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

God Eater 3 از سری عناوین مهیج به سبک اکشن است که اوایل امسال منتشر شد و عده‌ی زیادی را به خود جذب کرد. شما در این بازی باید کنترل شخصیت‌های مختلف را برعهده گرفته و با موجودات گوناگون مبارزه کنید. سازندگان هم تاکنون به‌روزرسانی‌های بسیاری را در دسترس قرار داد‌ه‌اند که باعث جلب رضایت بازی‌بازان شد. ماه گذشته به‌روزرسانی ۲٫۲۰ این بازی عرضه شد که برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. قابل ذکر است که دو استودیوی مارولس (Marvelous) و بندای نامکو به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی مذکور را به عهده داشته‌اند.

طبق خبر جدید بندای نامکو، به‌روزرسانی ۲٫۳۰ بازی God Eater 3 در تاریخ ۲۶ دی ۱۳۹۸ (۱۶ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی) منتشر می‌شود که موسیقی و دشمنان جدیدی را به بازی اضافه می‌کند. همچنین بازی‌بازان می‌توانند مراحل جدید دیگری از فصل Traversing the Past را تجربه کنند. God Eater 3 هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. برای آشنایی بیشتر با این بازی می‌توانید نقد و بررسی آن را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو