شروط کالدرون برای ماندن در پرسپولیس

منبع: ساتین

32

1398/10/8

12:43


آیا کالدرون از پرسپولیس جدا می شود؟

گابریل کالدرون که مدتی بود ساز نارضایتی کوک کرده بود و اختلافش با مدیران باشگاه پرسپولیس علنی شده بود، در نشست خبری به صحبت های پایان بازی مدیرعامل باشگاه هم واکنش نشان داد و گفت ناراحتی اش به خاطر موضوعاتی از جمله پاداش که انصاری فرد مطرح کرده نیست و دلایل دیگری دارد. او که چندین بار کلمه های پول و احترام را به زبان آورد، عصبانی رفت تا مدیران پرسپولیس به دنبال فرصتی برای طرح مشکلات با او بروند.

جلسه مهم هیئت مدیره با شرایط ویژه

این فرصت تنها چند ساعت بعد از نشست جنجالی کالدرون به دست آمد و هیئت مدیره باشگاه با او جلسه ای مهم و ویژه برگزار کرد. در این جلسه سرمربی آرژانتینی مطالبی بیان کرد که ضمانت کننده ادامه کارش در پرسپولیس بوده و در واقع شروط جدیدی را برای باشگاه گذاشته است تا برای آغاز نیم فصل دوم آنها را فراهم کنند.

 

این سه نفر باید از پرسپولیس بروند

یکی از سرفصل های مهم صحبت گابریل کالدرون، خروج چند نفر از بدنه باشگاه بود. سرمربی آرژانتینی پرسپولیس در جلسه با هیئت مدیره صراحتا خواسته که ۳ نفر از اعضای باشگاه باید پرسپولیس را ترک کنند تا او حاضر باشد کار خود را ادامه بدهد.  با واکنش های اخیر فضای مجازی و مطالب خبرگزاری ها، تقریبا نام این سه نفر مشخص است و شناخته شده اند.

 

لیست مازاد پرسپولیس

دیگر موضوع صحبت های کالدرون با هیئت مدیره باشگاه، بحث لیست مازاد بوده است. به نظر می رسد نام هایی در این لیست قرار دارند که اتفاق نظر درباره جدایی شان وجود داشته باشد.

 

وضعیت پرسپولیس سوابق گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس بیوگرافی گابریل کالدرون اخبار پرسپولیس

 

ماجرای اختلاف با بیرو

در جلسه دیشب صحبت های مهم دیگری هم درباره موضوع اختلافات اخیر سرمربی آرژانتینی با علیرضا بیرانوند مطرح شده است.

 

پول مهاجم خارجی را به بازیکن ها بدهید

همچنین مدیران باشگاه پرسپولیس درباره موضوع جذب مهاجم خارجی با کالدرون به صحبت پرداختند. این صحبت ها درباره بررسی چند و چون خرید مهاجم خارجی و گزینه های مختلف بوده است اما سرمربی پرسپولیس باز هم به این موضوع تاکید داشته که اولویتش صرف پول مربوط به مهاجم خارجی برای پرداخت مطالبات دیگر بازیکنان تیم است.

 

در راه آرژانتین؛ ناراحتی‌ها پابرجاست!

بعد از پایان این جلسه تعیین کننده، گابریل کالدرون آماده شد تا برای تعطیلات به کشور خود سفر کند. او امروز ایران را ترک کرد و دقیقا قبل از پرواز خود یک پست در اینستاگرام شخصی اش منتشر کرد. فعالیت در اینستاگرام قبلا از سوی خود کالدرون به عنوان گواهی بر بی اعتمادی او و احساس نیاز به صحبت مستقیم با هواداران قلمداد شده است. او در این پست هم ناراحتی خود از مسئولان باشگاه پرسپولیس را مخفی نکرده و مشخصا بعد از جلسه دیشب نیز چندان نگرانی هایش برطرف نشده است. بالاتر از پول و مسائل صرف مالی، احترام و رفتار صحیح مقوله ای است که کالدرون آن را به عنوان خواسته های اصلی و البته بی پاسخ خود از باشگاه پرسپولیس مطرح کرده است.

متن پست اخیر گابریل کالدرون به این شرح است:

در فرودگاه هستم تا به آرژانتین بروم. دوست نداشتم بدون خداحافظی از هواداران پرسپولیس بروم، هوادارانی که بهترین در دنیا هستند‌؛ این را همه می‌گویند و من هم پس از شش ماه حضورم در ایران تائید می‌کنم. از اعتماد و لطف هواداران ممنونم. از بازیکنان تیم هم تشکر می‌کنم که به من اطمینان کردند، بازیکنانی که با تمام وجود تلاش کردند، بدون هیچ توقعی. خیلی از ایرانی ها ممنونم، چون هر روز شاهد لطف، احترام و میهمان نوازی آنها بودیم. می‌روم، اما از رفتار باشگاه دلگیر هستم، چون مدام می‌گویند کالدرون به خاطر پول دلخور است، اما این آخرین درخواست من بود. چیزی که من می‌خواهم احترام است، باشگاه به من احترام نگذاشت. برای اینکه منظورم را متوجه شوید، به طور مثال، من و دستیاران هزینه تشریفات فرودگاه را از جیب خودمان پرداخت کردیم، چون برای باشگاه مهم نبود و آن‌طور که وظیفه یک باشگاه بزرگ است ما را بدرقه نکردند. رفتار باشگاه باید درخور هواداران و تیم باشد. اما با دلی شاد ایران را ترک می‌کنم، چون تیم و هواداران فوق‌العاده ای داریم.
مرسی، مرسی، مرسی

 

وضعیت پرسپولیس سوابق گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس بیوگرافی گابریل کالدرون اخبار پرسپولیس

مطالب مشابه