بایدن: ترامپ تهدید برای سیاره زمین است

منبع: برترین ها

19

1398/10/8

13:11


جو بایدن، معاون رئیس جمهور پیشین آمریکا و نامزد پیشرو حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری در پستی در صفحه فیسبوک خود با اشاره به مطلبی از شبکه سی ان بی سی که در آن تاکید شده است دولت دونالد ترامپ بیش از ۸۰ قاعده محیط زیستی را لغو کرده است نوشت، دونالد ترامپ تهدیدی ضد آینده سیاره ما است.

خبرگزاری صدا و سیما: جو بایدن، معاون رئیس جمهور پیشین آمریکا و نامزد پیشرو حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری در پستی در صفحه فیسبوک خود با اشاره به مطلبی از شبکه سی ان بی سی که در آن تاکید شده است دولت دونالد ترامپ بیش از ۸۰ قاعده محیط زیستی را لغو کرده است نوشت، دونالد ترامپ تهدیدی ضد آینده سیاره ما است.

بایدن ادامه داد: ظرف یک سال گذشته ترامپ قواعد مربوط به انتشار گاز متان، آلودگی خودروها، حفاظت از آب بهداشتی و گونه‌های حفاظت شده و ... را لغو کرده است. ما باید وی را از کاخ سفید بیرون کنیم.

جو بایدن نوشت، دموکراسی ما با مشکل روبرو است. ما در نقطه حساسی قرار داریم؛ و ما به رئیس جمهوری نیاز داریم که خود را تا سطح حملات شخصی به دیگران پایین نیاورد و این ملت را متحد کند. اگر ما با یکدیگر متحد شویم و به عنوان آمریکایی واحد عمل کنیم، کاری نیست که از پس آن برنیاییم.

مطالب مشابه