تمهیدات اتوبوسرانی برای خدمت رسانی به شرکت کنندگان در راهپیمایی ۹ دی

منبع: عصر خودرو

36

1398/10/8

13:16


سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران مطرح کرد؛

تمهیدات اتوبوسرانی برای خدمت رسانی به شرکت کنندگان در راهپیمایی ۹ دی

 به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران ، محمود ترفع سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در تشریح آخرین برنامه‌های این سازمان برای خدمت رسانی به شرکت کنندگان در راهپیمایی نهم دی ماه گفت: با توجه به اینکه تجمع شهروندان شرکت کننده در راهپیمایی 9 دی در میدان امام حسین (ع) است ما در شرکت واحد اتوبوسرانی خطوط منتهی به این میدان شامل خیابان شهدا، انقلاب و غیره را جهت رفاه حال شرکت کنندگان  تقویت می‌کنیم.

سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران تاکید کرد: شرکت واحد اتوبوسرانی تمام ظرفیت خود را برای رفاه حال شرکت کنندگان در مراسم راهپیمایی 9 دی ماه به کارمی‌گیرد و تمام گشت‌ها و عوامل خطوط اتوبوسرانی در طول خیابان‌های انقلاب، تهران نو و 17 شهریور حاضر می‌شوند تا به شکل میدانی وضعیت سرویس دهی ناوگان اتوبوسرانی را رصد و زیر ذره‌بین خود قرار دهند.ترفع تصریح کرد: برخی از مساجد و حوزه‌های علمیه از شرکت واحد اتوبوسرانی درخواست سرویس رفت و برگشت به مکان راهپیمایی داشتند که هماهنگی‌های آن نیز انجام شده است.

او در پاسخ به این سوال که آیا سرویس دهی ناوگان اتوبوسرانی به شهروندانی که تمایل به شرکت در راهپیمایی نهم دی ماه را دارند رایگان است یا خیر؟ گفت: احتمال رایگان شدن سرویس دهی ناوگان اتوبوسرانی در روز راهپیمایی 9 دی دور از ذهن است، زیرا ناوگان اتوبوسرانی در خطوط پر تردد مشغول به سرویس دهی هستند و شناسایی مسافرانی که قصد حضور در راهپیمایی را دارند، امکان پذیر نیست.

سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به اینکه بخشی از ناوگان اتوبوسرانی زیر نظر بخش خصوصی مشغول به فعالیت است، گفت: اگر قرار بر رایگان شدن سرویس دهی ناوگان اتوبوسرانی باشد باید ردیف بودجه‌ای نیز برای آن در نظر گرفته شود.

 

دانلود با کیفیت

مطالب مشابه