ویژه برنامه‌های حماسه ۹ دی در ۳۰ نقطه خراسان جنوبی برگزار می شود

منبع: حوزه

21

1398/10/8

13:20


حوزه/ همزمان با سراسر کشور مراسم راهپیمایی و بزرگداشت حماسه ۹ دی در روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، در ۳۰ نقطه خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

ویژه برنامه‌های حماسه ۹ دی در ۳۰ نقطه خراسان جنوبی برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری «حوزه» در بیرجند، بعد از گذشت یک دهه، از فتنه انگیزی و کینه‌ورزی‌ها  دشمنان و نیز اغتشاشگری های افراد نفوذی در جمع معترضان آبان ماه امسال، مراسم راهپیمای یوم الله ۹ دی همزمان با سراسر کشور در ۳۰ نقطه خراسان جنوبی برگزار می شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی با اشاره به شکوه و عظمت هر ساله راهپیمایی ۹ دی اظهار کرد: دهمین سالگرد حماسه نه دی امسال با شعار «۹ دی، مظهر بصیرت و ولایت مداری و عبور از فتنه‌ها» در نقاط مختلف برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام ملایی با اشاره به اینکه در ۳۰ نقطه خراسان جنوبی مراسم بصیرتی حماسه نه دی برگزار می شود، افزود: در سه شهر طبس، بشرویه و خوسف این مراسم امشب و در سایر نقاط استان فردا با حضور مردم پرشور و همیشه در صحنه برگزار خواهد شد.

وی گفت: در مرکز استان مراسم از ساعت ۹:۳۰ در مسجد امام حسین (ع) آغاز و راهپیمایی در مسیر خیابان شهید تیمورپور ادامه خواهد داشت و سخنران آن حجت الاسلام و المسلمین شیرازی، نماینده ولی فقیه در سپاه قدس خواهد بود.

انتهای خبر/ ن

مطالب مشابه