فرمانده نیروی هوایی ارتش:به فدا شدن در راه آسایش مردم افتخار می‌کنیم

منبع: رکنا

17

1398/10/8

13:43


فرمانده نیروی هوایی ارتش:به فدا شدن در راه آسایش مردم افتخار می‌کنیم

به گزارش رکنا، امیر عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در حاشیه مراسم وداع با پیکر شهید خلبان محمدرضا رحمانی که صبح امروز (یکشنبه) در ستاد نیروی هوایی ارتش برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: شهید رحمانی یکی از بهترین نیرو‌های ما هم از لحاظ تخصص و هم از لحاظ تعهد بود.

وی با بیان اینکه شهید رحمانی یک استاد خلبان و حافظ ۱۰ جزء قرآن بود و در اخلاق یکی از بهترین‌ها و در تخصص یکی از متبحرترین خلبانان نیروی هوایی ارتش بود، عنوان کرد: شهید رحمانی پرواز‌های تست نیروی‌هوایی ارتش را انجام می‌داد و سرانجام در یکی از همین پرواز‌های تست هواپیمای میگ ۲۹ به شهادت رسید.

فرمانده نهاجا ادامه داد: وجود ریسک در پرواز‌ها یک امر معمول است و مردم بدانند روز‌هایی که در منازل خود در رفاه و آسایش و امنیت زندگی می‌کنند، خلبانانی مثل رحمانی در روز صد‌ها سورتی پرواز انجام می‌دهند تا امنیت کشور را تامین کنند و در این راه اگر فدا شوند افتخار می‌کنند به اینکه حفاظت از مرز‌های کشور را بر عهده داشته‌اند.

به گزارش خبرگزاری دانشجو، امیر نصیرزاده در پایان با بیان اینکه نیروی هوایی در آمادگی کامل به سر می‌برد و شبانه‌روز پرواز‌های ماموریتی و عملیاتی را انجام می‌دهد و از مرز‌های هوایی حراست می‌کند، گفت: نیروی هوایی به طور ۲۴ ساعت بیدار و هوشیار است و هیچ‌گونه هراسی از تهدید‌ها ندارد.

مطالب مشابه