برگزاری ویژه‌برنامه ۹دی در ۶۰ نقطه استان خوزستان

منبع: حوزه

21

1398/10/8

13:46


حوزه/ رئیس شورای هماهنگی خوزستان با اشاره به برگزاری ویژه‌برنامه ۹دی در ۶۰ نقطه از استان خوزستان، گفت: إن‌شاءالله فردا شاهد برگزاری ویژه‌برنامه گرامیداشت یوم‌الله ۹ دی در اقصا نقاط خوزستان با شعار «۹ دی، مظهر بصیرت، ولایت مداری و عبور از  فتنه»، خواهیم بود.

برگزاری ویژه‌برنامه ۹دی در ۶۰ نقطه استان خوزستان

حجت‌الاسلام علیرضا قربانی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در اهواز، با اشاره به در پیش بودن یوم‌الله ۹ دی و لزوم گرامیداشت این حماسه تاریخی، اظهار داشت: یوم‌الله ۹ دی، تجلی‌ بصیرت‌ و فرصت‌شناسی مردمی بود که در راستای حراست از آرمان انقلاب اسلامی و ولایت‌فقیه به خیابان‌ها آمده و منسجم و باشکوه، اوج اتحاد و همدلی خود را به نمایش گذاشتند.

وی با بیان اینکه یوم‌الله ۹ دی به‌صورت هم‌زمان در ۶۰ نقطه از استان خوزستان برگزار می‌شود، گفت: علاوه بر شهرها و شهرستان‌ها، ویژه‌برنامه یوم‌الله ۹ دی در روستاهای مرکزی خوزستان نیز برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان، با اشاره به ویژه‌برنامه ۹ دی در کلان‌شهر اهواز، اظهارکرد: با توجه به هماهنگی‌های انجام شده میان مناطق چندگانه اهواز، إن‌شاءالله فردا شاهد اجتماع مساجد در نقاط ۸ گانه اهواز هستیم، بدین شکل که مساجد هر منطقه در یک مسجد به‌صورت محوری جمع شده و با شعار «۹ دی، مظهر بصیرت، ولایت مداری و عبور از  فتنه» با آرمان ولایت و شهدا عهد و پیمانی دوباره خواهند بست.

حجت‌الاسلام قربانی، در پایان با تأکید بر اینکه گرامیداشت این روز حماسی باید تا ابد در یادها زنده بماند، تصریح کرد: مردم ایران اسلامی در این روز با آرمان‌های شهدای والامقام پیمان بسته و عهد می‌کنند که تا ابد حافظ آرمان‌ها و ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی ایران باشند.

مطالب مشابه