تمجید ویژه راشفورد از زوج خود در خط حمله یونایتد

منبع: ورزش 3

35

1398/10/8

13:52


مارکوس راشفورد، ستاره انگلیسی منچستریونایتد، معتقد است که این تیم در بازی با برنلی می توانست از فرصت هایش بهتر استفاده کند.

تمجید ویژه راشفورد از زوج خود در خط حمله یونایتد

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد دیشب در آخرین بازی خود در سال 2019 مهمان برنلی بود و در نهایت موفق شد حریف خود را با دو گل آنتونی مارسیال و مارکوس راشفورد شکست دهد. راشفورد در این فصل نمایش های فوق العاده ای داشته و یکی از بهترین بازیکنان شیاطین سرخ بوده است. او حالا 12 گله شده است و یکی از مدعیان آقای گلی فصل جدید لیگ برتر نیز به حساب می آید.

 

راشفورد پس از پیروزی منچستریونایتد در بازی دیشب ضمن ابراز خوشحالی از این برد، گفت: " فکر می کنم که می توانستیم از فرصت های مان به شکل بهتری استفاده کنیم. توپ های زیادی را روانه دروازه حریف کردیم اما اکثر آن ها توسط مدافعان حریف دفع می شد. به طور کلی اما عملکرد خوبی داشتیم و همین موضوع نیز به پیروزی ما کمک کرد."

 

 

تمجید ویژه راشفورد از زوج خود در خط حمله یونایتد

 

 

راشفورد در ادامه درباره زوج فرانسوی خود در خط حمله یعنی آنتونی مارسیال گفت: " او یک بار دیگر نمایش فوق العاده ای را ارائه داد. هیچ اتفاقی برای یک مهاجم بهتر و جذاب تر از گلزنی نیست. امیدوارم که گلزنی باعث بالا رفتن اعتماد به نفس او شود و آنتونی بتواند در ادامه نیز به همین روند خود ادامه دهد."

مطالب مشابه